Psichologijos specialistė Ieva Vaitkevičiūtė – apie emocinį sporto klubą ir dvasios treniruotes

Ieva Vaitkevičiūtė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: GRYTĖ LIANDZBERGIENĖ
Publikuota: 2021-04-15 20:15
„Reikia treniruoti raumenis“, – patikina startuolio „Mindletic“ vadovė Ieva Vaitkevičiūtė (30), ir mintyse jau sukirba priekaištas, kad pastarąjį kartą rimtai sportuoti teko tikrai ne vakar. „Jūs pagalvojote apie fizinį kūną? – šypteli ji. – Bet emocinė būsena juk ne mažiau svarbi.“ Turbūt niekas su tuo nesiginčytų – ypač šiais nelengvais laikais.

Tik nesuklyskite: Ieva nėra iš tų saldžiabalsių koučerių, vadinančių save gyvenimo mokytojais ir besimėtančių banalokomis frazėmis apie žmogaus saviraišką. Ji – diplomuota psichologijos specialistė, įkūrusi startuolį „Mindletic“ – emocinį sporto klubą visiems, kurie pageidauja pastiprinti psichinę sveikatą.

Žmonės nėra vienodai stiprūs: juk ir sporto klube vienas ramiai žingsniuoja ėjimo takeliu, o kitas kilnoja sunkiausius svarmenis. Tas pats vyksta ir treniruojant psichinę sveikatą – vienam pakanka stresą šalinančių pratimų, o kitam reikia ilgų konsultacijų su psichoterapeutu.

Pernai „Mindletic“ išrinktas antru geriausiu startuoliu pasauliniame konkurse „The Global Hack“: jo paslaugomis naudojasi didelės šalies įmonės ir organizacijos, jis yra pelnęs daugybę apdovanojimų ir jau pripažintas tarptautiniu mastu. Jauna vadovė jam skiria absoliučiai visą savo laiką ir jėgas: „Šis startuolis man tarsi kūdikis...“

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai