Psichologijos specialistė Ieva Vaitkevičiūtė – apie emocinį sporto klubą ir dvasios treniruotes

ŽURNALAS TELEFONE
Ieva Vaitkevičiūtė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: GRYTĖ LIANDZBERGIENĖ
Publikuota: 2021-04-15 20:15
„Reikia treniruoti raumenis“, – patikina startuolio „Mindletic“ vadovė Ieva Vaitkevičiūtė (30), ir mintyse jau sukirba priekaištas, kad pastarąjį kartą rimtai sportuoti teko tikrai ne vakar. „Jūs pagalvojote apie fizinį kūną? – šypteli ji. – Bet emocinė būsena juk ne mažiau svarbi.“ Turbūt niekas su tuo nesiginčytų – ypač šiais nelengvais laikais.

Tik nesuklyskite: Ieva nėra iš tų saldžiabalsių koučerių, vadinančių save gyvenimo mokytojais ir besimėtančių banalokomis frazėmis apie žmogaus saviraišką. Ji – diplomuota psichologijos specialistė, įkūrusi startuolį „Mindletic“ – emocinį sporto klubą visiems, kurie pageidauja pastiprinti psichinę sveikatą.

Žmonės nėra vienodai stiprūs: juk ir sporto klube vienas ramiai žingsniuoja ėjimo takeliu, o kitas kilnoja sunkiausius svarmenis. Tas pats vyksta ir treniruojant psichinę sveikatą – vienam pakanka stresą šalinančių pratimų, o kitam reikia ilgų konsultacijų su psichoterapeutu.

Pernai „Mindletic“ išrinktas antru geriausiu startuoliu pasauliniame konkurse „The Global Hack“: jo paslaugomis naudojasi didelės šalies įmonės ir organizacijos, jis yra pelnęs daugybę apdovanojimų ir jau pripažintas tarptautiniu mastu. Jauna vadovė jam skiria absoliučiai visą savo laiką ir jėgas: „Šis startuolis man tarsi kūdikis...“

Visą tekstą gali skaityti tik žurnalo ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Išbandykite prenumeratą nemokamai, vėliau tik 4,99 € /mėn!

Kodėl verta prenumeruoti žurnalą ŽMONĖS telefono programėlėje?
  • Pirmas mėnuo nemokamas, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Prenumeratoriai naują žurnalą skaito pirmieji. Jau trečiadienio vakarą!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka.
Atsisiųskite ŽMONĖS programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Naujausi straipsniai