Provokuojantis Helovino kostiumas: žmoną Melanią grabinėjantis Donaldas Trumpas

Provokuojantis Jemimos Khan Helovino kostiumas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-14 11:55
Iki Helovino liko dar kelios savaitės, tačiau persirengėlių vakarėliai jau įgavo pagreitį – vienas tokių įvyko ketvirtadienį Londone. Ryškiausia vakarėlio viešnia tapo žinoma britų žurnalistė ir visuomenės veikėja Jemima Khan, apsirengusi kaip Donaldo Trumpo žmona Melania, o jai iš už nugaros buvo pritvirtintas nepadoriai ją grabinėjantis manekenas, atrodantis kaip kandidatas į JAV prezidentus.

42-ejų Jemima Khan, kuri buvo gera princesės Dianos draugė ir susitikinėjo su aktoriumi Hugh Grantu bei komiku Russellu Brandu, išoriškai yra ganėtinai panaši į Donaldo Trumpo žmoną Melanią, tad nusprendė tuo pasinaudoti.

Londono koncertų salėje „One Embankment“ surengtame „UNICEF Halloween Ball“ vakarėlyje Jemima Khan pasirodė apsirengusi ir susišukavusi panašiai kaip Melania Trump, vienoje rankoje laikydama agitacinį plakatą balsuoti už jos vyrą JAV prezidento rinkimuose, o kitoje – užrašus su Michelle Obamos kalba, kurią Melania skandalingai nuplagijavo.

Na ir galiausiai pagrindiniu Jemimos Khan kostiumo akcentu tapo makabriškas Donaldo Trumpo manekenes, pritvirtintas jai iš už nugaros ir ją grabinėjantis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Keturios moterys viešai prabilo apie patirtą Donaldo Trumpo priekabiavimą

Šitokiu Helovino kostiumu apsirengusi Jemima Khan be žodžių išsakė tai, ką mano apie JAV prezidentu siekiantį tapti Donaldą Trumpą, kuris kritikuojamas dėl nepagarbaus ir žeminančio elgesio su moterimis.

Tokie kaltinimai jo adresu ypač paaštrėjo pastaruoju metu: prieš savaitę internete nutekėjo senas vaizdo įrašas iš 2005-ųjų, kur Donaldas Trumpas girdimas vulgariai kalbantis apie moteris. Tame įraše Donaldas Trumpas, kuris tuo metu buvo neseniai vedęs dabartinę savo žmoną Melanią, kalba apie bandymus turėti lytinių santykių su kita ištekėjusia moterimi. Jis taip pat giriasi, kad moterys leidžia jam jas bučiuoti ir čiupinėti jų lytinius organus, nes jis yra įžymus.

Lyg to dar būtų maža, po kelių dienų prabilo net keturios moterys, kurios sakosi patyrusios Donaldo Trumpo seksualinį priekabiavimą.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai