Provokuojanti medžiaga su Meghan Markle bus panaudota teisme

Meghan Markle provokuojančioje reklamoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-13 19:07
Provokuojanti reklaminė kampanija, kurios veidu kadaise tapo Meghan Markle, bus panaudota teisme Prancūzijoje, praneša „Telegraph“.

Dėl 2012 metais pusnuogės Catherine Middleton išpublikuotų nuotraukų teismas prancūzų žurnalui „Closer“ skyrė 103 tūkst. eurų baudą. Tačiau byloje kaltinamųjų pusę ginantys advokatai apeliavo tokį teismo sprendimą. Dabar jie ragina atkreipti prisiekusiųjų ir teisėjo dėmesį į tai, kad bauda už išpublikuotas Kembridžo hercogienės nuotraukas yra tikrai per didelė. Juolab, kad kiti karališkosios šeimos nariai seksualiomis nuotraukomis net džiaugiasi.

Teismo posėdyje, kuriame bus prašoma sumažinti milžinišką žurnalui „Closer“ skirtą baudą, bus bandoma pasinaudoti Meghan Markle nuotraukomis ir turima reklamine medžiaga. Dar prieš tapdama aktore dabartinė Sasekso hercogienė su malonumu pozavo erotiškiems kadrams. Meghan Markle nusifilmavo vaizdo klipe, kurio pavadinimas – „Grilling Never Looked So Hot“ („Kepimas dar niekuomet nebuvo toks karštas“).

Su šios bylos procesu susijęs asmuo tvirtino, kad jaunieji aristokratai vis dažniau elgiasi tarsi tikros įžymybės. Taip leisdami visuomenei ir „paparaciams“ kurti laisvamanišką jų portretą. Manoma, kad už paviešintas Catherine nuotraukas mokėti didžiulę baudą yra neteisinga, juolab, kad su tuo susiję asmenys buvo nubausti atskirai.

Tai didžiausia bauda Prancūzijos teismų istorijoje, paskirta teisės į privatumą pažeidimo byloje. Tiesa, Catherine advokatai prašė gerokai didesnės sumos – 1,52 mln. eurų.

Žmonės.lt primena, kad 2012-aisiais Kembridžo kunigaikštienės vardas šmėžavo laikraščių pirmuosiuose puslapiuose, mat paparacai nufotografavo ją ypač nepatogiomis aplinkybėmis – pusnuogę, besideginančią privačiame balkone.

Britų leidiniai šių nuotraukų išspausdinti neišdrįso. Užtat prancūzų žurnalas „Closer“ paviešino intymias aristokratės fotografijas. Oficialiame pranešime spaudai princas Williamas su žmona Catherine teigė nuliūdinti tokio leidinio redaktorių sprendimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai