N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Provokatoriai „Måneskin“ nepaliko jokios paslapties: įsiamžino visiškai nuogi

„Måneskin“ / IWBYS nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupė „Måneskin“ nevengia šokiruoti. Italų muzikantai, stebinantys drąsiomis fotosesijomis ir įvaizdžiais, į seksualiausios grupės titulą nusitaikė taip rimtai, jog nepabūgo įsiamžinti visiškai nuogi.

„Måneskin“ ketveriukė scenoje pasirodo vilkėdami itin atvirus, provokuojančius drabužius. Tai viena iš rokerių vizitinių kortelių. Bet grupės paskyrą instagrame sekantys internautai nesitikėjo Damiano Davidą, Victorią de Angelis, Thomasą Raggi ir Ethaną Torchio išvysti visiškai nuogus.

Grupė pasidalijo kadrais iš itin atviros fotosesijos. Prieš kamerą bendrai nuotraukai Damiano Davidas, Victoria de Angelis, Thomas Raggi ir Ethanas Torchio pozavo nesigėdydami nei savo nuogumo, nei vienas kito.

Pasirodo, drabužius atlikėjai nusimetė dar prieš įžengdami į studiją. Kiek vėliau paviešinta ir užkulisiuose daryta nuotrauka. Joje 2021 m. „Eurovizijos“ nugalėtojai taip pat nuogi – intymias kūno vietas pridengia tik žvaigždutės.

„Måneskin“ / Socialinių tinklų nuotr.

Šiuo metu italų ketveriukė – pačiame populiarumo pike. Tuo pasinaudodami, „Måneskin“ pranešė apie 2022 m. koncertinį turą, į kurį bilietai išpirkti vos per porą valandų. Deja, Lietuvos tarp daugybės stotelių – nėra.

2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau