Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Provincijoje užaugusi Agnė: „Vilniuje jaučiausi lyg ištrūkusi iš negyvenamos salos ir apsigyvenusi klestinčioje civilizacijoje“

Pora kraustosi į naują būstą Konkursas
Shutterstock nuotr. / Asociatyvi nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Mano vardas Agnė. Gimiau ir užaugau Lietuvos provincijoje, tačiau visą laiką troškau išvykti į didelį miestą ir ten susikurti geresnes gyvenimo sąlygas sau ir savo vaikams.

Augau viename Lietuvos kaimelių, kuriame jaunam žmogui susikurti geresnį gyvenimą neįmanoma. Čia buvo mažas darbo užmokestis, trūko darbo vietų, laisvalaikio ir pramogų praleidimo būdų, perspektyvų ir tobulėjimo galimybių, kas yra svarbu jaunam ir šiuolaikiškam žmogui.

Siekdama išvykti į didmiestį turėjau pabaigti mokslus gimtinėje, susitaupyti pinigų išvykimui. Žinoma, prie mano noro kaip galėdami prisidėjo ir tėvai, kurie mane labai palaikė ir linkėjo didesnių pasiekimų, kur kas didesnių galimybių. Stengdamasi užsitikrinti nemokamą studijų vietą universitete, privalėjau stropiai mokytis ir puikiai išlaikyti visus egzaminus.

Išvykusi į Vilnių, studijavau universitete. Studijų metais daug dirbau, teko dirbti pardavėjos, padavėjos, valytojos ir sandėlininkės darbus. Privalėjau užsidirbti pragyvenimui. Iš pradžių gyvenimas vienai naujoje vietoje buvo nelengvas, tai reikalavo kantrybės, ryžto, mokėjimo prisitaikyti, atrodė, kad iš naujo mokiausi dalykų, kurie vietiniams gyventojams seniai žinomi ir suprantami. Tuo metu jaučiausi tarsi ištrūkusi iš negyvenamos salos ir apsigyvenusi klestinčioje civilizacijoje.

Tačiau gyvenimas Vilniuje man suteikė naujų galimybių, žinių, patirties ir sugebėjimo laviruoti skubančiame ir naujovių kupiname pasaulyje. Studijų metais stengiausi naudotis visomis mokslo institucijų teikiamomis galimybėmis, kurios skatino studentų edukaciją. Norėjau tapti išsilavinusia, troškau pažinti pasaulį ir įgyti naujų mokslinių žinių. Čia susipažinau su žymiais žmonėmis, teko daug bendrauti su mokslo bendruomene, užmegzti reikalingas pažintis. Ne tik įgijau naujų draugų, bet ir sutikau savo gyvenimo meilę. Dabar mes gyvename laimingai sukūrę šeimą.

Baigusi studijas, įsidarbinau reklamos agentūroje. Su vyru įkūrėme ir bendrą nedidelį verslą prekybos srityje. Mokslas ir darbas suteikė naujų įgūdžių, galimybės padėjo susikurti visavertį gyvenimą. Šių dalykų nebūčiau turėjusi gyvendama provincijoje. Nors tenka nemažai dirbti, rūpintis vaikais ir namais, jaučiuosi kur kas labiau patenkinta tokiu gyvenimu nei tuo, kurį teko gyventi prieš tai savo gimtajame krašte.

Mano manymu, kryptingas pasirinkimas, užsidegimas ir ryžtas yra esminės savybės, kurios gali prisidėti prie šviesesnės ateities kūrimo. Man tobulumo siekimas yra susijęs su svajonių išpildymu. Kuo daugiau svajonių įgyvendinsi, tuo laimingesnis pats tapsi ir gyvenimas atrodys kur kas tobulesnis.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt