Prostitucijos byloje liudyti vengusiai Marinai Bui paskirtas areštas atginė ją į teismą

Marina Bui / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-07 10:15
Penktadienį Vilniaus apygardos teisme pagaliau pasirodė Marina Bui, kuri yra liudininkė prostitucijos byloje. Praėjusį ketvirtadienį teisėja Regina Pocienė skyrė areštą teismo posėdžių vengusiai M.Bui, tačiau buvusi „Olialia pupytės“ dainininkė šią nutartį skundžia ir žada nustatytą dieną atvykti liudyti. Pirmadienį teisėja skelbs nutartį, ar M.Bui skirtą suėmimą pakeisti švelnesne kardomąja priemone.

Vos pamačiusi žurnalistus ir į ją atsuktas kameras, moteris pasislėpė, vėliau, apsupta žiniasklaidos atstovų teisinosi, kodėl neatvyko į ankstesnius du teismo posėdžius, kur turėjo liudyti dėl savo kelionės į Šveicariją.

„Niekur aš nesislapsčiau. Pirmą kartą negavau šaukimo į teismą, antrą kartą sumaišiau dienas“, – teisinosi Marina. Paklausta, ar nebijo, kad teismo salėje ją gali areštuoti, M.Bui prašė neužbėgti įvykiams už akių, tačiau leido suprasti, kad areštui nėra pasiruošusi.

„Juk aš tik liudininkė“, – teigė Marina ir piktinosi, kad staiga pasidarė tokia populiari. Paklausta, kokius argumentus pateikė teisėjai, M.Bui tepasakė, kad nieko daugiau nekomentuos.

Penktadienį, po uždaro posėdžio paaiškėjo, kad teisėja Regina Pocienė pirmadienį skelbs nutartį, ar M.Bui skirtą suėmimą pakeisti švelnesne kardomąja priemone.

Skyrė dviejų dienų areštą

Praėjusį ketvirtadienį Vilniaus apygardos teisme dar kartą buvo atversta baudžiamoji byla, kurioje Marta Kulikauskaitė yra kaltinama prostitucija ir pelnymusi iš kito asmens.

Bylą nagrinėjanti teisėja Regina Pocienė tuomet paskyrė Marinai Bui dviejų dienų areštą, nes moteris iki šiol vengė liudyti šioje byloje. Areštas turėjo įsigalioti po keleto dienų, prieš numatytą kitą prostitucijos bylos posėdį.

Ikiteisminio tyrimo metu Marina Bui pareigūnams yra pasakojusi, kad vieno vakarėlio metu susipažino su M.Kulikauskaite, ji vėliau pasiūlė vykti į užsienį gerai praleisti laiko.

Moteris atviravo, kad su kitomis merginomis 2009 ar 2010 m. buvo išskridusi į Ženevą (Šveicariją) ir dalyvavo viename vakarėlyje, tačiau prisipažino, kad nežinojo apie merginų teikiamas seksualines paslaugas. M.Bui pareigūnams pasakojo, kad kelionės metu niekas jai nepateikė jokių intymaus pobūdžio pasiūlymų, o ir iš kaltinamosios M.Kulikauskaitės ji negavo jokių pinigų.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai