Prokuratūra patenkino Dainos Bosas skundą: atnaujino tyrimą skandalingoje skiepų byloje

Daina Bosas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-09 12:41
Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius nusprendė patenkinti verslininkės Dainos Bosos skundą ir atnaujinti ikiteisminį tyrimą jos dukrą skiepijusiai medikei Jadvygai Malukienei iškeltoje baudžiamojoje byloje.

15min primena, kad skundą Klaipėdos apygardos prokuratūrai D.Bosas parašė tada, kai prokuroras Vitalijus Gulenkovas priėmė sprendimą nutraukti dvejus metus vykusį ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje, kuri buvo iškelta gydytojai J.Malukienei.

Ieškovė D.Bosas šioje byloje kaltino medikę jos dukrai suleidus įtartiną vakciną – netinkamą arba negaliojančią.

Žinia, kad Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras S.Minkevičius nusprendė patenkinti D.Bosas pateiktą skundą, šiuo metu Jungtiniuose Arabų Emyratuose atostogaujančią verslininkę pasiekė pirmadienio rytą.

„Argumentai labai aiškūs. Matosi, kad vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius nuodugniai įsigilino į bylą. Todėl ir priėmė sprendimą atnaujinti tyrimą. Advokatė sakė, kad cituoti nutarimo medžiagos negaliu. Pasakysiu tik tiek, kad sprendimas pripažintas neteisėtu, nepagrįstu ir taip toliau. Džiaugiuosi. Man tai – nauja pradžia. Labai bijojom nusivilti teisėsauga, bet, ačiū Dievui, tai neįvyko“, – 15min sakė D.Bosas.

Savo džiaugsmu verslininkė pasidalijo ir „Facebook“ tinkle. Čia ji rašė: „Naujieji metai prasideda geromis žiniomis. Nepagrįstas, neteisėtas ir prieštaraujantis sveikam protui, todėl naikintinas. Klaipėdos apygardos prokuratūra patenkino skiepų byloje nukentėjusiųjų skundą ir panaikino nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą. Nurodyta iš naujo spręsti pateiktą civilinį ieškinį. Ačiū Jums, vyriausiasis Prokurore, visų nukentėjusių vardu.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaltinimų dėl gyvūnų priežiūros sulaukę Daina ir Antanas Bosai apstulbo: „Kas yra blogai?“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai