Prokuratūra nutraukė tyrimą dėl galimo smurto Aleksandro Pogrebnojaus šeimoje

Aleksandras Pogrebnojus su žmona Monika / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-10 14:35
Vilniaus apygardos prokuratūra praėjusią savaitę nutraukė bylą dėl galimo smurto proveržio Aleksandro Pogrebnojaus (45) ir Monikos Račiūnaitės (24) šeimoje. Tyrimas nebetęsiamas dėl dizainerio kaltę įrodančių duomenų trūkumo.

Toks prokuratūros sprendimas per 20 dienų dar gali būti apskųstas. Tai, kad tyrimas yra nutrauktas, Žmonės.lt patvirtino M.Račiūnaitės skundą nagrinėjusi prokurorė Agnė Stankevičiūtė.

„Tyrimas buvo pradėtas remiantis Baudžiamojo kodekso straipsniu dėl fizinio skausmo sukėlimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo. Toks smurtas buvo prilyginamas smurtui šeimoje“, – Žmonės.lt sakė A.Stankevičiūtė.

Anot jos, A.Pogrebnojaus kaltumui įrodyti nepakako duomenų: „Vadovaujantis BPK 212 straipsnio pirmos dalies antru punktu, tyrimas nutrauktas, nes ėmusis visų įmanomų priemonių nepašalintos abejonės dėl įtariamojo kaltės. Nebuvo surinkta pakankamai jo kaltę pagrindžiančių duomenų, todėl A.Pogrebnojaus naudai tyrimas buvo nutrauktas.“

Uždarė areštinėje

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad konfliktas tarp A.Pogrebnojaus ir jo žmonos M.Račiūnaitės kilo sausio 13-osios naktį. Buvo įtariama, kad neblaivus dizaineris  trenkė savo žmonai per veidą ir dėl to atsidūrė areštinėje.

Gavę pranešimą ir nuvykę į įvykio vietą policijos patruliai sulaikė ir į Vilniaus m. 3-iąjį policijos komisariatą pristatė Aleksandrą Pogrebnojų, jam nustatytas 1,5 promilės girtumas. Įtarus, kad dizaineris pakėlė ranką prieš savo žmoną Moniką Račiūnaitę, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyras buvo uždarytas į areštinę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai