Projekto reportere tapusi Karolina Meschino: „Jaučiuosi dalis kažko labai gražaus“

Karolina Meschino ir Rolandas Mackevičius / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-13 14:21
Septintasis LNK projekto „Lietuvos balsas“ sezonas laukia išties įspūdingas: bus rodomos net trys projekto serijos – suaugusiųjų, vaikų ir senjorų. Pagaliau paskelbta ir projekto premjeros data - lapkričio 24 dieną laukiamiausias muzikinis šou eteryje startuos su unikaliu „Lietuvos balsas. Senjorai“ formatu.

Naujojo „Lietuvos balso“ sezono reportere tapusi socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino nekantrauja sulaukti ne tik savo debiuto naujoje rolėje televizijoje, bet ir pirmųjų projekto laidų, kuriose bus atskleistos neįtikėtinos ir įkvepiančios projekto herojų istorijos. Daugiausia su visais projekto dalyviais užkulisiuose bendravusi Karolina neslepia, jog ne vieno dalyvio pasakotos istorijos ne tik stebina, tačiau ir  įkvepia bei keičia požiūrį į senatvę.

„Lietuvos balsas. Senjorai“ reporterė K. Meschino / Organizatorių nuotr.
„Lietuvos balsas. Senjorai“ reporterė K. Meschino / Organizatorių nuotr.

„Norėčiau sudalyvauti kokioje nors „Lietuvos balso“ stovykloje, kad galėčiau pabūti su visais dalyviais dar ilgiau ir išklausyti daugiau jų istorijų, ypač senjorų. Vos tik pradedu pokalbį, jie tiek daug turi ką papasakoti. Vienas dalyvis pasakojo, kaip dirbo Černobylyje ir kiekvieną ten dieną leido sau dainuodamas. Jie visi su tokiu dideliu patirties bagažu, bet tokie jaunatviški, budrūs, kupini laisvės, meilės ir jausmų. Su kolega Rolandu pasikalbame, kad žiūrint į tokius senjorus darosi nebaisu pasenti“, – projekto užkulisių įspūdžiais dalinasi Karolina Meschino.

Naujoji projekto reporterė šypsosi, jog daugelis dalyvių, jau spėjo tapti gerais bičiuliais, tačiau dalyvavusi visų trijų projektų užkulisiuose, išduoda, jog būtent senjorų filmavimuose visuomet tvyrojo ypatinga aura, kviečianti švęsti gyvenimą ir negalvoti apie konkurenciją.

„Savo užduotimis ir žaidimais stengiuosi dalyvius užimti taip, kad tik geriau būtų praleistas laikas, tol kol reikia laukti savo pasirodymo. Tarp visų dalyvių pastebėjau tendenciją pasnausti, pailsėti po repeticijos. Tačiau būnant su senjorais, jaučiuosi kaip per giminės vestuves. Jie net savo dainų nesikartoja, tiesiog susėda ratu ir dainuoja bet ką. Apskritai, jie taip susidraugavo tarpusavyje, kad po projekto planuoja įsteigti savo chorą. Nėra jokios įtampos ir dramų, ką galima kartais pastebėti tarp suaugusiųjų, senjorai maksimaliai atsipūtę“, – džiaugiasi „Lietuvos balso“ reporterė K. Meschino.

„Lietuvos balsas. Senjorai“ reporterė K. Meschino / Organizatorių nuotr.
„Lietuvos balsas. Senjorai“ reporterė K. Meschino / Organizatorių nuotr.

Karolina neslepia savo patirties trūkumo ir jaudulio naujame amplua. Tačiau šalia draugiškos ir visada pasiruošusios padėti „Lietuvos balso“ komandos jaučiasi tvirtai.

„Visi sako, kad ekrane jaučiuosi lyg žuvis vandenyje, bet pačiai filmavimo metu viduje viskas verda. Man tai yra visiškai nauja patirtis. Kiekvieną dieną mokausi iš šalia esančių profesionalų. Rolandas kaip tikras mokytojas visada pataria, pagelbėja. Jeigu ir buvo kažkokių stresinių situacijų, visa komanda mane labai greitai į vietą pastatė. „Lietuvos balso“ projekte jaučiuosi daranti kažką smagaus ir esanti dalis kažko labai gražaus“, – savo mintimis dalinasi K. Meschino.

Pirmoji „Lietuvos balsas. Senjorai“ laida LNK televizijos eteryje pasirodys jau lapkričio 24 dieną. Įspūdingais senjorų balsais žavėsis mokytojų kėdėse esantys Monika Marija, Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius ir Inga Jankauskaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai