Projekto „Misija: vestuvės“ dalyvė vestuves atšaukė dėl atsiradusių brolio palaikų

Naujasis televizijos projektas „Misija: vestuvės“ / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-27 11:38
Šeštadienio vakarą TV3 žiūrovai išvys jau antrąją naujo realybės šou „Misija: vestuvės“ dalį, kurioje dėl šanso laimėti išvaizdos pokyčius ir galimybės patekti į finalą kovos dar dvi būsimos nuotakos. Šiandien savo jautrias gyvenimo istorijas prieš televizijos kameras papasakos vyro smurtą bei priespaudą patyrusi Raminta ir Monika, kuri ilgai planuotą bažnytinę santuoką turėjo atidėti dėl kraupios nelaimės – Vokietijoje buvo rasti jos dingusio brolio palaikai.

Projekte „Misija: vestuvės“ varžosi net 12 būsimų nuotakų, kurių didžiausia svajonė – profesionalų pagalba patobulintu savo išvaizdą ir laimėti pagrindinį šou prizą – vestuvių šventę.

Praėjusią savaitę su projektu vienai dalyvei jau teko atsisveikinti, todėl šį kartą moterys bus dar labiau nusiteikusios laimėti. Pirmoji apie save žiūrovams pasakos gražuolė Monika, kuri su savo mylimuoju Evaldu jau sūpuoja du mažus vaikus ir savo santykius įteisino civiline santuoka, tačiau šventę visai šeimai Monikai teko atidėti dėl skaudžios tragedijos – Vokietijoje buvo rasti ilgai dingusiu be žinios laikyto jos brolio suirę palaikai.

„Negaliu su tuo susitaikyti iki dabar, aš vis laukiu jo grįžtančio, kad jis sudalyvaus tokioje gražioje mūsų šeimos šventėje. Jis grįžo, bet ne taip, kaip aš norėjau, kad būtų grįžęs“, - su ašaromis akyse kalbės brolio netekusi Monika.

Tačiau aprimus sielvartui moteris vėl ėmė galvoti apie vestuves, prieš kurias nori ir padailinti išvaizdą. Didžiausia Monikos problema – prieš dešimtmetį nepavykusi nosies operacija, po kurios ji sunkiai kvėpuoja, nosis nelygi ir gumbuota. Taip pat Monika labai neramina po gimdymo atsiradusios strijos ir ant kūno esantys apgamai.

Žiūrovai taip pat susipažins su kita „Misija: vestuvės“ dalyve Raminta, kuri pasakos patyrusi pirmojo sutuoktinio smurtą. Nors judviejų santykiai prasidėjo gražiai, vėliau vyras ėmė Ramintą engti, o paskutinį tašką santykiuose padėjo smurtas. „Galutinį tašką padėjo smurtas, smaugimo žymės ant mano kaklo. Aš buvau kaip pelė užguita ir bijojau ne net pažiūrėti, kažką ne taip padaryti“, - išgyvenimais dalinsis moteris.

Tačiau dabar Raminta vėl yra mylima, o su savo sužadėtiniu Edvardu susipažino dar vaikystėje. Pora augina du vaikus, kurių vienam – vos keli mėnesiai. Raminta neslepia svajojanti apie dideles pasakiškas vestuves, tačiau prieš kas norėtų atsikratyti kamuojančių kompleksų – didelio pilvo, pagurklio, strijų ir veido raudonio.

Projekto laidoje moterys ne tik pasakos savo istorijas, bet ir apsilankys pas grožio specialistus, kurie projekto dalyvėms galėtų padėti išspręsti opiausias išvaizdos problemas. Estetinės dermatologijos klinika „Estetus“, „SV“ plastinės chirurgijos centras, estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ ir internetinė grožio prekių parduotuvė „KlipShop“ pasirūpins, kad laidose triumfavusios būsimos nuotakos jaustųsi kaip niekada gražios.

Antrojoje išlikimo kovoje bus pristatomas dar vienas svarbus vestuvių šventės akcentas – maistas. „Šefo ant ratų“ grilių meistras Vaidotas Rutkauskas Monikai ir Ramintai skirs azartišką ir smagią užduotį, o ta, kuri ją laimės, gaus taip svarbų tašką kovoje dėl pergalės. Kitus keturis balus skirs grožio profesionalų komisija.

Nors pergalės vertos abi dalyvės, išvaizdos pokyčiais džiaugsis ir į finalą, kuriame gali iškovoti vestuvių šventę pramogų ir poilsio centre „Belmontas“, pateks tik viena. Kuriai iš moterų nusišypsos sėkmė, televizijos žiūrovai išvys jau šiandien projekte „Misija: vestuvės“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai