Projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ trikovų etape – auganti įtampa ir repeticijose kylantys sunkumai

Projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ akimirkos/ Organizatorių nuotr. koliažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-19 12:43
Antrojoje projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ trikovų laidoje – tikras emocijų sūkurys: žiūrovai nuo kėdžių stosis šokti, sceną drebins žinomų atlikėjų atžalos, o auganti įtampa privers braukti ašaras.

Bene vyriausio Monikos Marijos mokinių trejeto laukia nelengvas iššūkis − mergaitės charizmatiškos ir išraiškingos, tačiau jau pirmos repeticijos metu kyla sunkumai. Skirtingi charakteriai ir nusiteikimas tampa barjeru, kurį reikia įveikti norint paruošti grupinį pasirodymą.

Didžiausia problema jų komandoje – jos savimi nepasitiki, nepalaiko viena kitos, dainuoja kaip trys skirtingos atlikėjos“, – po repeticijų dalyves komentavo mokytoja Monika Marija. Kol kas matau, kad jūs save demonstruojat ir demonstruojat po vieną. Geriau kai kurias natas padainuoti tyliai, o ne šaukti – čia visai kita emocija“, – priduria trejeto mokytoja.

Projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ akimirkos/ Organizatorių nuotr.
Projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ akimirkos/ Organizatorių nuotr.

Skirtingos asmenybės ir patirtys išryškėja ne veltui. Šioje trikovoje dėl kelialapio į pusfinalį kovos ir Rūta, kurios kraujyje užkoduota muzika. Meilę muzikai mergaitė paveldėjo iš savo tėvų, kurie taip pat pažįstami televizijos žiūrovams – tai žinomi atlikėjai Asta Pilypaitė ir grupės „ŽAS“ narys Linas Zareckas-Choras.

Rūta Zareckaitė/ Organizatorių nuotr.
Rūta Zareckaitė/ Organizatorių nuotr.

Tiesa, Donato Montvydo komandoje išvysime ir dar vieną dalyvį, kuris taip pat seka muzikalių giminaičių pėdomis – trejete pasirodys Jono ir Simonos Nainių krikštasūnis Kipras. Jo, kartu su kitais komandos nariais, laukia dar didesnis iššūkis – jiems mokytojas parinko atlikėjo Egidijaus Dragūno-SEL dainą, kurios nė vienas iš trejeto nėra girdėjęs. Mokiniai susikaupę, tačiau jau pirmosios repeticijos metu mokytojas pastebi: „Repeticijos metu pajutau, kad visiems ta daina, kurią jie dainuoja, ne iki galo komfortiška“.

Trejete vyrauja ir kitokie jausmai – mokiniai jau spėjo susidraugauti, tačiau šįkart scenoje jie tampa priešininkais. „Šiek tiek liūdna, kad patekau į trikovę su labai gerais draugais“, – situaciją komentavo dalyvė Urtė.

Įtampa projekte auga ir tai patvirtina ne tik mažėjantis dalyvių skaičius, tačiau ir jaunųjų atlikėjų emocijos – Monikos Marijos komandos mergaitės po pasirodymo nebesulaikys ašarų. Simboliška, kad šioje komandoje dainuos ir Saulė, kuri aklųjų perklausų metu savo būsimą mokytoją sujaudino iki širdies gelmių, atlikusi Monikos Marijos dainą „Light on“. Saulė mokytoją pravirkdė ir sulaukė padėkos.

Labai noriu pasidžiaugti, kad šiame projekte antrus metus iš eilės mano komanda yra mano atspindys. Jūs – tokios jautrios, tai, kaip jūs palaikot viena kitą, kaip džiaugiatės tuo, ką darot, yra pats gražiausias vaizdas Žemėje“, – pasirodymą komentavo Monika Marija.

Donato komanda, kurioje net du vaikai projekte dalyvauja ne pirmą kartą, žiūrovams užkurs tikrą vakarėlį. Pasirodymo metu šoks ir projekto mokytojai, ir žiūrovai salėje, o po jo pasigirs pagyros vaikams už energingą pasirodymą. Donatas Montvydas, komentuodamas komandą džiaugėsi, kad pasirodymas buvo skirtas ne sau, o žiūrovams.

Naujausi straipsniai