Projekto „Follow Me“ autorius Muradas Osmannas ir jo mūza medaus mėnesį praleido Maldyvuose

„Follow Me“ projekto herojai medaus mėnesį praleido Maldyvuose / Murado Osmanno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Birželio pradžioje visame pasaulyje populiariaus projekto „Follow Me“ autorius Muradas Osmannas vedė savo mūzą Natalią Zakharovą, o kopinėti medaus efektingoji porelė išvyko į Maldyvus.

Iš karto po vestuvių, kurios įvyko birželio 6-ąją, Muradas Osmannas ir Natalia Zakharova patraukė į Las Vegasą.

Pramogų sostinėje jaunavedžiai ilgai neužsibuvo ir, padarę porą kvapą gniaužiančių nuotraukų su miesto panorama, išvyko ilsėtis į egzotiškuosius Maldyvus. Čia jaunavedžiai apsistojo prabangiame „Four Seasons Resorts“ komplekse.

„Tai nuostabi vieta ir tu tiesiogine to žodžio prasme galvoji, kad tau prieš akis – fotošopas, nes viskas taip gražu. Bandžiau įtikinti Nataly paplaukioti su rykliais :) Galbūt kitą kartą“, – vieną iš medaus mėnesio nuotraukų pakomentavo fotografas.

Muradas Osmannas portalui Žmonės.lt yra pasakojęs, kad pirmąją „Follow Me“ projekto nuotrauką jis padarė 2011-aisiais su mylimąja viešėdamas Barselonoje. Natalia labai norėjo jam parodyti vieną senamiesčio vietą, tačiau Muradas vis nenustojo fotografavęs visko aplinkui, tad ji griebė jį už rankos norėdama atitraukti jį nuo kameros ir pradėjo tempti paskui save.

„Kaip suprantate, tai nesustabdė manęs – štai taip buvo nufotografuota pirmoji nuotrauka. Po jos mūsų gyvenimas pasikeitė“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Muradas Osmannas.

Skaitykite daugiau