Projekto „Finalo ketvertas“ nugalėtoja Indrė Juodeikienė laukiasi pirmagimio

Indrė Juodeikienė / V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-16 14:42
Pavasarį nugriaudėjo pirmą kartą Lietuvoje rengtas muzikinis projektas „Finalo ketvertas“, kurio teisėjai buvo žinomi šalies atlikėjai – Egidijus Dragūnas, Vidas Bareikis, prodiuseris Martynas Tyla. Po superfinalo projekto „Finalo ketvertas“ nugalėtoja tapo darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė, šiandien pranešusi džiugią žinią – moteris laukiasi pirmagimio.

„Ilgai slėpiau šią žinią nuo visų ir pagaliau panorau pasidalinti šiuo dideliu džiaugsmu su visais – mūsų šeima laukiasi pirmagimio“, – sakė Indrė.

Atlikėja neabejoja, kad šios žinios paskelbimas nustebins net ir visą projekto „Finalo ketvertas“ komandą: „Viso projekto metu slėpiau ir niekam nesakiau, kad laukiuosi. Iki šiandien šią džiugią žinią žinojo tik mūsų artimi žmonės. Iš tiesų, beveik visą laikotarpį, kol buvau projekte (išskyrus pirmąją laidą) žinojau, kad po mano širdimi plaka dar viena maža širdutė. Patikėkite, tikrai norėjau visam pasauliui pasisakyti, bet žinau, kad apie nėštumą pirmąjį trimestrą nevalia pasakoti“, – apie pasirinkimą šią žinią pasaugoti kalbėjo atlikėja.

Indrė Juodeikienė / V. Ovadnevo nuotr.
Indrė Juodeikienė / V. Ovadnevo nuotr.

„Tikrai visi sunkiai galėjo patikėti, nes niekam net įtarimo nebuvo stebint mane per TV ekranus. „O tai kaip būtų buvę tada, jei būtų bloga, gi tiesioginis eteris?“ – klausė draugai, bet aš surizikavau. (šypsosi) Tikrai, pirmasis trimestras daugumai nėštukių būna ne pats geriausias: jos neišlipa iš lovos, skundžiasi pykinimu, o čia dar projekte užsimojau sudalyvauti. Nesakau, kad visai nieko man nebuvo: būdavo ir silpnumų, ir net per patį projektą sugebėjau du kartus peršalti, bet turbūt ne tik aš, bet ir mažasis kovotojas norėjo dalyvauti projekte, tad kartu susiimdavome ir mums pavykdavo“, – džiaugėsi Indrė.

Indrė Juodeikienė / Organizatorių nuotr.
Indrė Juodeikienė / Organizatorių nuotr.

„Paskutinėse laidose ir ypač per patį finalą kuriozų buvo su tualetu. Taip džiaugiausi, kad yra reklamos! Stilistė Kristina juokaudama klausė, ko taip dažnai lakstau į tą tualetą, bene laukiuosi, o aš vis sakiau, kad čia stresas“, – neišsidavė atlikėja.

Dabar Indrės koncertų skaičius pamažintas: „Turiu įsiklausyti ir ką mažasis pilvo gyventojas sako. Muzika bei kūryba tikrai neliko nuošaly, antroji daina yra kūrybos procese, tad ja pasidalinsiu dar šią vasarą. Dainų rašymas ir darbas studijoje puikiai dera su laukimo džiaugsmais, tad savo gerbėjus tikrai džiuginsiu dar ne viena savo kūrybos daina. Nors ir sumažinau koncertų skaičių iki minimumo, dar šios vasaros pabaigoje pakviesiu visus į savo vienintelį koncertą.“

Naujausi straipsniai