Projekto „Dvi kartos“ dalyvė Valerija Iljinaitė dėl svorio susiduria su negailestinga kritika: „Aš niekada nevaidinsiu Džiuljetos“

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė / I. Baltrušaitytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-21 08:34
Valerija Iljinaitė (24) jau seniai pažįstama televizijos žiūrovams. Šiuo metu dainininkė dalyvauja LRT televizijos projekte „Dvi kartos“, kur duetu dainuoja su scenos senbuve Aiste Pilvelyte. „Su Aiste tapome labai artimos, dabar drauge esame ne tik scenoje. Viena kitai išsipasakojame, pasidalijame patirtimi. Ji man padeda net asmeniniais klausimais – ne paslaptis, kad pilnesniam žmogui muzikos industrijoje sunku,“ – atviravo žinoma moteris.

Londone muzikinio teatro studijas besimokanti dainininkė jau spėjo iš arti susipažinti su kartais skaudžiais industrijos užkulisiais. „Aš niekada nevaidinsiu Džuljetos. Mano kūno sudėjimo moterims dažniausiai siūlomi to paties plano komediniai vaidmenys, tačiau man jie tiesiog netinka,“ – atskleidė dainininkė.

„Dabar daug kalbama apie lygybę, apie tai, kad visi kūnai – gražūs, tačiau tai – tik paradinė pusė. Deja, bet scenoje žmonės vis dar nori matyti tuos, kurie atitinka tam tikrus grožio standartus. Nors save ir savo kūną myliu, bet šiuo metu privalau rinktis: jei noriu siekti karjeros aukštumų, turiu keisti kūno formas,“ – skaudžia realybe dalijosi moteris.

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė / I. Baltrušaitytės nuotr.
Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė / I. Baltrušaitytės nuotr.

„Kai su „Dvi kartos“ kūrėjais kalbėjomės apie galimus mano scenos partnerius, laukiau ties kuriuo vardu atsibus mano intuicija. Kai užsiminė, kad galėčiau dainuoti su A. Pilvelyte, supratau, kad čia gali įvykti kažkas gražaus ir įdomaus. Dar per pirmąjį susitikimą viena kitai atsivėrėme, išsipasakojome. Ji pasidalijo savo patirtimi, aš – savo išgyvenimais,“ – apie užsimezgusią moterišką draugystę atviravo V. Iljinaitė.

„Dabar Aistė man daug padeda ir savo įžvalgomis apie sportą, sveiką mitybą. Negana to, daug viena iš kitos mokomės scenoje. Ji mėgsta improvizuoti, aš gal artimesnė teatrui – noriu žinoti, kodėl ir ką tiksliai darysiu. Mes viena kitą puikiai papildome ir, tikiu, tiek ji, tiek aš, su kiekvienu pasirodymu tobulėjame. Dar kartą įsitikinau, kad būtina pasikliauti savo nuojauta – ji atveda ne tik prie muzikinių atradimų, bet ir suveda kelius su puikiais žmonėmis,“ – šypsojosi projekto „Dvi kartos“ dalyvė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai