Projekte „X faktorius. Žvaigždės“ paaiškėjo vyresniųjų komandos dalyviai

Giedrius Leškevičius, Lina Rastokaitė, Marijonas Mikutavičius, Jokūbas Bareikis, Mindaugas Stasiulis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-28 13:04
Sekmadienį TV3 žiūrovai stebėjo muzikinį projektą „X faktorius. Žvaigždės“. Vakaro metu dėl trijų vietų finaluose kovojo vyresni šou dalyviai, o komandą sau rinkosi teisėjas Marijonas Mikutavičius.

Pimoji į sceną žengė renginių vedėja Laima Tamulytė. Ji nėra profesionali atlikėja ir pripažįsta net nemokanti natų. „Gerai jauti muziką, tiesiog reikia pakvėpuoti prieš išeinant. Esi labai plastiška, Marijus galėtų gerus pasirodymus daryti“, – sakė Saulius Urbonavičius-Samas. Laima gavo kėdę!

Laima Tamulytė
Laima Tamulytė

Aktorius Andrius Žiurauskas gavo kėdę! Nors jis dainuoja teatre, tačiau jaudulys vis tiek neapleidžia. Scenoje jis atliko Jazzu hitą „Po mano oda“. Teisėjai neslėpė – jie buvo priblokšti. „Pirmą kartą girdėjau teatrališką dainos pusę“, – sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu, o Marijonas davė kėdę.

Andrius Žiurauskas
Andrius Žiurauskas

Emocingas buvo ir aktorės Larisos Kalpokaitės pasirodymas. Teatro žvaigždė projekte uždainavo baltarusių kalba ir dainą skyrė Baltarusijai. Ilgametę scenos patirtį turinti aktorė taip įsijautė į savo pasirodymą, kad baigus dainuoti sunkiai tramdė emocijas. Larisa neabejotinai gavo kėdę.

Larisa Kalpokaitė
Larisa Kalpokaitė

Tuo tarpu aktorius, režisierius ir renginių vedėjas Darius Petkevičius buvo atviras – dainavimas nėra jo kasdienybė, tačiau adrenalinas labai patinka. Scenos garsenybė atliko Adele hitą ir sulaukė pagyrų dėl balso tembro.

„Buvo gražus ir jautrus pasirodymas“, – sakė Samas.

„Nuostabus tembras. Turėjau garbės su jumis vaidinti“, – pritarė Jazzu.

„Tarsi mamai liepti pasirinkti kažkurį iš savo vaikų“, – apie sunkumus renkantis komandą kalbėjo M. Mikutavičius ir kėdės nedavė.

Darius Petkevičius
Darius Petkevičius

Dainuojanti aktorė Lina Rastokaitė – itin spalvinga asmenybė, kurią dalyviai įvardina kaip didžiausią konkurentę. Nors aktorė dainuoja puikiai, tačiau jaudulys jai taip pat nesvetimas.

„Esi artistė, kuri sutverta scenai. Esi lyderė, vesi pasirodymą iki pat galo“, – sakė Samas.

Lina Rastokaitė
Lina Rastokaitė

„Būčiau begalvis, jei Lina neturėtų kėdės“, – pritarė Marijus. Linai kėdę užleido Andrius.

Žurnalistas ir oreivis Giedrius Leškevičius nustebino visus teisėjus. Pasirinkta daina sukėlė jausmus – net skausmą. „Man patiko tai, kad žiūri į tai labai rimtai“, – gyrė S. Prūsaitis.

„Buvo įspūdinga... Pasiėmei dainą, su kuria reikia pasikankinti. Gražu, kai artistas tuo gyvena ir dirba. Šiandien aš tavimi tikėjau“, – sakė M.Mikutavičius ir davė kėdę. Ją užleido Laima Tamulytė.

Giedrius Leškevičius
Giedrius Leškevičius

Aktoriui Jokūbui Bareikiui pavyko sužavėti teisėjus – M.Mikutavičius davė kėdę po antros dainos. Preciziškas atlikimas sulaukė daug pagyrų, o ypač žemos natos.

„Norėčiau pamatyti, ką dar sugebate“, – sakė Jazzu. Jokūbas iš karto negavo kėdės – jam teko dar kartą dainuoti su Dariumi Petkevičiumi.

Jokūbas Bareikis
Jokūbas Bareikis

Po dainos Marijonas Mikutavičius nusprendė, kad kėdę turi gauti Jokūbas. Ją užleido Giedrius Leškevičius. Marijus paprašė, kad dar keli dalyviai padainuotų. Į komandą teisėjas pasirinko Liną Rastokaitę, Giedrių Leškevičių ir Jokūbą Bareikį.

„X faktorius. Žvaigždės“ sekmadieniais, 19.30 val. per TV3

Naujausi straipsniai