Projekte „Misija: vestuvės“ – sukrečiančios smurtą patyrusių moterų išpažintys

Agnė / tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 14:26
Šeštadienį prasidės naujo ir netikėto formato TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“. Projekte 12 ištekėti besiruošiančių moterų varžysis dėl šanso laimėti išvaizdos pokyčius ir nuo A iki Z suplanuotą vestuvių šventę bei pasidalins jautriomis ir, svarbiausia, tikromis gyvenimo istorijomis. Kiekvienoje laidoje žiūrovai išvys po dvi nuotakas, tačiau tik viena jų keliaus į finalą. Projekto kūrėjai atskleidžia, kad moterų pasakojimai palies jautriausias stygas. Dvi šou dalyvės atvirai papasakos apie artimoje aplinkoje patirtą smurtą.

Dalyvauti projekte „Misija: vestuvės“ nusprendė ir dvi skaudžių patirčių turinčios moterys. Agnę Krikštaponytę ir Ramintą Poškienę sieja tai, kad jos abi dar visai neseniai kasdien turėjo kęsti mylimų vyrų pyktį ir net fizinį bei psichologinį smurtą.

Agnė su savo pirmuoju vyru iš pradžių jautėsi laiminga – už juo ištekėjo, susilaukė dukters. Tačiau vėliau jos mylimasis pasikeitė – iš namų ėmė dingti daiktai, o su daiktais ir jis pats, vyras pradėjo girtauti. Moteris iš karto nepasidavė – stengėsi jam padėti, skatino gydytis, bet jis vėl pasinerdavo į alkoholizmo liūną.

Tuo viskas nesibaigė – netrukus vyras ėmė smurtauti ir tai padėjo galutinį tašką poros santykiuose. Panašią istoriją išgyveno ir Raminta – iš pradžių idiliški santykiai pasibaigė mylimojo neapykanta ir smurtu.

tomasfoto.lt nuotr.
tomasfoto.lt nuotr.

Tačiau dabar abi moterys jau džiaugiasi naujais santykiais, sūpuoja vaikus ir svajoja apie vestuves. „Su antruoju vyru susipažinome jau labai seniai, nuo pirmos klasės, lankėme tą pačią pradinę mokyklą. Vėliau keliai išsiskyrė, jis pasuko savu keliu, aš kitu keliu, turėjome kitas antras puses. Bet po daugiau nei 10 metų vėl pradėjome bendrauti“, – pasakojo Agnė.

Raminta savo dabartinį vyrą taip pat sutiko dar būdama paauglė. „Su pirmuoju vyru išsiskyriau dėl smurto, mums gimė dukrytė, bet išsiskyrėme. Su dabartiniu susipažinau dar vaikystėje, mus supažindino pusseserė, bet ta vaikiška meilė nutrūko, nors tekdavo dažnai matytis. Bet paskui vėl susiėjome“, – šypsodamasi sakė Raminta.

Agnė ir Raminta neabejoja – jos realybės šou atėjo siekti pergalės. Abi būsimos nuotakos projekte nusprendė dalyvauti netikėtai, tačiau jas sudomino šansas patobulinti išvaizdą ir pagaliau iškelti svajonių vestuvių puotą.

„Didžiausia mano išvaizdos problema yra hemangioma ant kojos, kurią turiu nuo gimimo. Taip pat man nepatinka mano veido raudonis ir išsiplėtę kapiliarai“, – skundėsi Agnė.

tomasfoto.lt nuotr.
tomasfoto.lt nuotr.

Ramintą jos išvaizdoje labiausiai neramino po dviejų gimdymų atsiradusios strijos. „Labai norėjau pasikoreguoti pilvą, nes jau po pirmo vaiko liko strijos ir odos perteklius. Taip pat norėjau tuo pačiu susitvarkyti pagurklį – tai labiausiai man trukdantys gyventi dalykai. Bijau net pliaže nusirengti“, – sakė Raminta.

Spręsti išvaizdos problemas realybės šou „Misija: vestuvės“ dalyvėms padės tikri grožio srities profesionalai – „SV“ plastinės chirurgijos centras ir estetinės dermatologijos klinika „Estetus“. „Agnė jau spėjusi patirti baisių išgyvenimų, nors dar yra labai jauna, graži moteris“, – sako „Estetus“ klinikos Vilniuje vadovė Nora Lapinskienė.

„Mergina, kaip ir dauguma mūsų, turi savų kompleksų, kurie trukdo patirti gyvenimo pilnatvę ir džiaugtis artėjančiomis vestuvėmis. Agnės problemos yra tikrai dažnos. Tai – įvairūs kraujagysliniai dariniai, hemangioma, sutrūkinėję kojų kapiliarai, veido raudonis. Šias bėdas galime labai nesudėtingai išspręsti pulsinio dažų lazerio pagalba“, – kalbėjo N. Lapinskienė.

„Taip pat Agnė kompleksuoja dėl strijų, likusių po vaikučio gimimo. Jas galime išlyginti frakcinio lazerio pagalba, kuris sluoksnis po sluoksnio „nušlifuoja” surandėjusį audinį vietoj kurio užauga nauja, sveika oda. Smurtas šeimoje tikrai yra baisi patirtis, labai linkime visoms moterims to niekada nepatirti, o projekto dalyvėms – būti laimingoms naujose santuokose. „Estetus“ klinikos specialistai padarys viską, kad į finalą patekusios merginos taptų tokiomis nuotakomis, kokiomis svajoja būti“, – tikino N. Lapinskienė.

Pasak klinikos Kaune vadovės Gražinos Meilutienės, Ramintos išvaizdos problemas tinkamas gydymas taip pat gali išspręsti. „Padėti tikrai galime. Raminta turi įvairių nusiskundimų, tačiau labiausiai akcentavo kūną bjaurojančias strijas ir per didelį dvigubą pagurklį. Džiaugiamės, kad jau galime pasiūlyti vieną naujausių pasaulyje technologijų pagurklio naikinimui nechirurginiu būdu“, – pasakojo G. Meilutenė.

tomasfoto.lt nuotr.
tomasfoto.lt nuotr.

„Injekcijomis specialiu preparatu, be pjūvių, siūlių ir randų galima atsikratyti šios problemos. Strijas, kaip ir įvairius randus ar raukšles, galime išlyginti frakcinio lazerio pagalba. Visos projekto dalyvės yra ypatingos, juk atrinktos iš tūkstančių. Kiekvienos istorija skausminga ir įkvepianti niekada nenuleisti rankų. Kiekviena nusipelnė būti laiminga, todėl linkime sėkmės finalinėse kovose ir tikimės susitikti „Estetus“ klinikoje artimiausiu metu“, – šypsojosi G. Meilutienė.

Raminta taip pat skundžiasi po gimdymo suglebusiu pilvu ir dideliu pagurkliu. „Ramintai pirmiausia patarėme susitvarkyti svorį, imtis sporto. Ji neseniai pagimdė, o operacijai po gimdymo turi praeiti šeši mėnesiai. Tačiau jai padėti galima – būtų atliekama pilvo sienos patempimo operacija, pagurklio nusiurbimas. Randai per metus sugyja ir jų nesimato“, – pasakojo „SV“ plastinės chirurgijos centro gydytojas Saulius Vikšraitis.

Naujajame realybės šou „Misija: vestuvės“ dalyvaus 12 tuoktis besiruošiančių moterų, kurios televizijos žiūrovams atskleis jautrias, jausmingas ir, svarbiausia, tikras savo gyvenimo istorijas. Nuo gimimo plaštakų neturinti gražuolė manekenė, pasiryžusi tekėti už savo gyvenimo meilės; išsiskyrusi, vaikelio netektį išgyvenusi, dabar net keturių vaikų mama, pasiruošusi prie altoriaus žengti antrą kartą – žiūrovų laukia kino scenarijų vertos istorijos.

Visiškai naujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou "Misija: vestuvės" – jau nuo sausio 20 dienos, šeštadieniais, 18 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai