Projekte LRT Opus Ore – gyva techno muzikos kelionė su „Black Water“

„Black Water” / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-16 10:37
LRT Opus Ore ir toliau kviečia klausytis išskirtinių alternatyvios muzikos projektų: gegužės 17 dieną 18 val. studijoje svečiuosis techno atlikėjai, vilniečių duetas „Black Water“.

Prieš dvejus metus Mantas Ažondenis ir Vaidotas Mikulka pateko į didžiausio Baltijos šalių talentų festivalio „Tallinn Music Week“ programą – tai buvo tikras įrodymas, kad eina teisingu muzikiniu keliu. 2016-aisiais grupė išleido debiutinį albumą „Night Shift“, kurį „Black Water“ apibūdina kaip užburiančią elektroninių garsų kelionę į istorijų kupiną naktį.

Projekte LRT Opus Ore duetas nori pasidalinti geriausiais savo kūriniais iš dviejų EP (extended play) ir vieno albumo bei pristatyti naujus dar niekur negirdėtus. Vaikinai žada visus kūrinius pateikti naujai, gyvai, o visus garsus modeliuoti tiesiog tiesioginiame eteryje.

„Jokių iš anksto įrašytų muzikos kompozicijų ar kokių nors kitokia forma paruoštų ruošinių – viskas gyva ir tikra“, – sako M. Ažondenis.

Vizualioji koncerto dalis taip pat bus itin stipri – prie šio pasirodymo prisijungs ir talentingas iliustratorius, pasaulinį pripažinimą pelnęs menininkas Martynas Pavilonis. 2016 m. M. Pavilonis buvo įtrauktas į prestižinio tarptautinio reklamos leidinio „Lürzer's Archive“ 200 geriausių pasaulio iliustruotojų albumą. Šiemet pasirodžiusiame to paties leidinio kalendoriuje M. Pavilonis iš dviejų šimtų geriausiųjų buvo išrinktas dar tarp dvylikos kūrėjų, kurių darbai publikuojami šiemet pirmą kartą išleistame „Lürzer's Archive“ iliustracijos kalendoriuje. Vienas paskutinių jo projektų – 2018 metais pasirodysiančioje amerikiečių kino juostoje „Break My Heart 1000 Times” bus eksponuojami jo darbai.

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT Opus radijuje, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai