Projektas moterims „Trys seserys“ antrąjį gimtadienį švęs Panevėžyje

Eglė Skrolytė ir Rima Olberkytė-Stankus / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-14 16:42
Daugiau nei trisdešimt tūkstančių moterų šalyje vienijantis projektas „Trys seserys“ trečiuosius metus pradės Panevėžyje. Būtent šiame mieste jau šį šeštadienį įvyks antrasis projekto gimtadienis – čia, moteriškoje draugijoje, laukiamos visos panevėžietės.

„Šiemet Panevėžio moterims savo gimtadienio proga dovanosime dešimt nemokamų seminarų – būtent nuo šio miesto ir pradėsime savo trečiuosius metus. Už savanorystę padedant surinkti reikiamas lėšas seminarams Panevėžyje esu dėkinga keturioms garsioms šalies moterims – mūsų projekto seserims: Simonai Nainei, Rasai Tapinienei, Eglei Skrolytei ir Elenai Puidokaitei – visos jos dirbo „RYO gerumo klubo“ erdvėje, – džiaugiasi projekto kūrėja Rima Olberkytė-Stankus. – Per dvejus metus „Trys seserys“ jau suorganizavo 101 nemokamą seminarą Vilniaus, Klaipėdos, Rokiškio, Ukmergės, Marijampolės, Vilkaviškio ir Šakių krašto moterims. Šiandien seminarų laukia dar šešiolikos miestų ir miestelių moterys, tarp jų ir daugybė švietimo įstaigų ir socialinių darbuotojų. Kiekviena moteris laukiama mūsų susitikimuose ir seminaruose – išdrįskit save įkvėpti iš naujo!“

Šiemet kartu su projekto kūrėja R.Olberkyte-Stankus ambasadoriaus dar aštuonios garsios šalies moterys, su kuriomis per šiuos metus planuojama aplankyti devynis šalies miestus ir miestelius, susitikti su moterimis ir dalintis patirtimi ir įkvėpimais. Būtent taip ir vadinsis trečiasis projekto sezonas – „Įkvėpimai“, o šių metų projekto ambasadorės bus paskelbtos gimtadienio šventės metu, vyksiančios šeštadienį, 13.00 val. prekybos centre „RYO“.

„Kiekvieno naujo sezono pavadinimas kasmet gimsta iš to, kas dažniausiai skamba moterų lūpomis mūsų socialinėse erdvėse, gautuose laiškuose, žinutėse, seminarų ir susitikimų metu. Trūksta įkvėpimo gyventi, dirbti, keisti, keistis, tikėti ir pasitikėti savimi – tai sako kas antra moteris, tad pagrindinis mūsų šių metų tikslas, šalia darbo seminaruose, ir moterų patirčių dalijimosi susitikimai, – sako R.Olberkytė-Stankus. – Su projekto ambasadorėmis liesime visas temas: nuo sąmoningos motinystės ir kaip būti ne tobulomis, o laimingomis mamomis iki smurto artimoje aplinkoje, nuo kaip gyventi laimėje su savimi iki būtinų pokyčių gyvenime ir sprendimų, kuriuos turime priimti dabar, nuo idėjos kurti kažką savo iki jos įgyvendinimo ir sėkmių bei pamokų, apie kūną, apie moterystę, stereotipus, meilę sau ir apie tai, kad visos mes išgyvename tą patį ir nesame vienišos. Per daug skaudžių dalykų šiuo metu vyksta Lietuvoje, norisi tai keisti ir kuo greičiau.“

Paremti vieną didžiausių pagalbos moterims projektą gali kiekvienas. Visos už „RYO gerumo klubo“ suvenyrus surinktos lėšos bus skiriamos projektui „Trys seserys“ ir pagalbai Panevėžio moterims. Visą informaciją apie projektą ir būsimus seminarus Panevėžio moterims bus galima rasti „RYO“ informacijos centre. Seminaruose laukiamos visos moterys, šie ypač vertingi seminarai joms nieko nekainuos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai