Projektas „7 Days of Garbage“: žmonės fotografuojasi tarp šiukšlių, sukauptų per savaitę

Projektas „7 Days of Garbage“ / Greggo Segalo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Visi esame girdėję apie pasaulinį atšilimą, tačiau mažai kas susimąsto, kiek mes patys per dieną išmetame šiukšlių ir taip teršiame gamtą. Fotografas Greggas Segalas iš Kalifornijos siekia atkreipti dėmesį į šią problemą efektingu savo projektu „7 Days of Garbage“: jame nufotografuoti žmonės, gulintys tarp per savaitę sukauptų šiukšlių.

Sausį pradėtą projektą Greggas Segalas vis dar tebetęsia ir nuolat atnaujina „7 Days of Garbage“ kolekciją. Jis stengiasi nufotografuoti kuo skirtingesnius žmones iš skirtingų visuomenės sluoksnių, kad projektas būtų kuo platesnis ir įvairesnis.

Daugiau projekto „7 Days of Garbage“ nuotraukų galite pamatyti PASPAUDĘ ČIA.

Fotografas žmones su jų sukauptomis šiukšlėmis specialiai fotografuoja kur nors gamtoje, kad labiau atsispindėtų, kam būtent kenkia toks didžiulis kasdienių šiukšlių kiekis.

„Tikiuosi, kad žmonės supras, jog daugelis šiukšlių, kurias jie sukaupia, yra beprasmės ir jų būtų galima išvengti“, – slate.com cituoja Greggą Segalą.

Anot fotografo, kai kurie projekte sutikę dalyvauti žmonės po savaitės pamatę, kiek daug šiukšlių sukaupė, taip gėdijosi, kad netgi bandė pakoreguoti savo šiukšlių maišų turinį. Kai kurie kaip tik norėjo, kad būtų pavaizduota tiek šiukšlių, kiek iš tikrųjų buvo – kad nuotraukos būtų kuo realistiškesnės ir priverstų daugiau žmonių susimąstyti.

Skaitykite daugiau