Programėlės išmaniesiems laikrodžiams, kurias verta išbandyti

Pora sportuoja / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. Kasmet didžiosios technologijų gamintojos į juos diegia ne tik technologinius sprendimus, tačiau ir glaudžiai bendradarbiauja su įvairiais startuoliais bei kitomis įmonėmis, siekdamos sukurti pažangiausias programėles. Taigi, kokias naujas arba atnaujintas programėles verta išbandyti išmaniųjų laikrodžių savininkams šiandien?

1. Mėgstantiems sportuoti

Daugelis sutinka, kad išmanieji laikrodžiai yra itin naudingi sportuojantiems – dėvimi ant riešo, jie ne tik netrukdo užsiimti fizine veikla, bet ir atstoja kai kurias išmaniojo telefono funkcijas, padeda fiksuoti sporto rezultatus. Dėl šių priežasčių dar prieš mėnesį buvo pristatyta specialiai sporto entuziastams skirta bendrovės „Under Armor“ programėlių linija: „UA Record“, „MyMapRun“, „Endomondo“ ir „MyFitnessPal“. Jos padeda sekti savo fizinę veiklą ir organizmo būseną visą parą: širdies darbą, miego kokybę, sudegintas kalorijas. Taip pat teikia konsultacijas dėl treniruotės, mitybos patarimus – turi didžiausią pasaulyje mitybos duomenų bazę.

2. Melomanams

Visiems žinoma programėlė „Spotify“ atsinaujino ir išmaniųjų laikrodžių savininkams siūlo dar patogiau mėgautis mėgstama muzika. Jos klausytis dabar galima tiesiai per išmanųjį laikrodį naudojant „Wi-Fi“ ar „Bluetooth“ ryšį. Programėlės kūrėjai žada dar paprastesnį naudojimąsi – anot jų, vos keliais judesiais galėsite perjungti dainas, ieškoti populiariausių hitų ar klausytis savo mylimiausią garso takelį.

3. Išmaniųjų namų savininkams

Išmaniojo laikrodžio pagalba, jei tik pasirūpinsite atitinkama programėle, bus galima kontroliuoti savo išmanių namų temperatūrą net ir išvykus. Aplikacija „Gear for Nest“, esanti išmaniajame laikrodyje ir susieta su telefonu, fiksuoja namų temperatūrą bei leidžia ją kontroliuoti – tai ypač pravartu, kai esate ne namie.

4. Nuotykių ieškotojams

Turbūt patogesnės aplikacijos, pritaikytos išmaniesiems laikrodžiams, negu „HERE WeGo“ neatrasime. Tai puikus navigacijos įrankis, kuriam nebūtinas internetas. Paskutinysis šios programėlės atnaujinimas vartotojams leido dar paprasčiau orientuotis net ir didžiausiose ir tankiausiai apgyvendintose sostinėse, realiu laiku gaunant pasiūlymus keliauti viešuoju transportu: nuo metro iki keltų. Ši programėlė leidžia ne tik nepasiklysti, bet ir gauti informaciją apie spūstis, jau minėto viešojo transporto, taip pat ir viešbučių kainas. Vartotojai gali įsijungti ir „Kompaniono“ režimą, padedantį lengvai susieti savo laikrodį su išmaniuoju telefonu, į kurį atkeliaus laikrodyje jau sukurti maršrutai ir kita informacija.

Skaitykite daugiau