Profesionalų pagalbos nereikia: Meghan Markle makiažą darosi pati

Sasekso hercogienė Meghan ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-13 20:58
Jau prieš gegužę įvykusias Meghan Markle ir princo Harry vestuves sklandė gandas, kad svarbiausią savo gyvenimo dieną M. Markle savęs į profesionalių makiažų meistrų rankas neatiduos, o makiažą pasidarys pati.

Tiesa, šis gandas nepasitvirtino. Vestuvių dieną ją dažė įžymybių makiažo meistras ir geras jos draugas Danielis Martinas.

Tačiau iš karto po vestuvių Martinas išskrido atgal į Niujorką ir paliko Sasekso hercogienę vieną. Pasirodo, Meghan visai nereikalinga profesionalų pagalba. D. Martinas patvirtino, kad į paskutiniuosius oficialius karališkosios šeimos pasirodymus M. Markle pasidažydavo pati.

Įžymybių makiažo meistras socialinio tinklo paskyroje pasidalijo buvusios amerikiečių aktorės nuotrauka iš antradienį vykusio Karališkųjų oro pajėgų šimtmečio minėjimo ir paliko prierašą:„ Tai ne mano darbas (makiažas), bet jai puikiai pavyko, tiesa?“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

M. Markle ne kartą yra sakiusi, kad labiausiai jai patinka natūralus įvaizdis – ji nemėgsta naudoti skystos pudros, nes tuomet nesimato jos strazdanų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai