Prodiuseris Paulius Jasiūnas pristato dainą „Dar negreit“: jos atsiradimo istorijoje pilna paradoksų

Paulius Jasiūnas / Tomo Andrijausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas pristato dainą „Dar negreit“. Dainų kūrėjas, vis dažniau pats atliekantis savo kurtas dainas, naujausią kūrinį skiria visiems, mylintiems vasarą ir nenorintiems, kad ji pasibaigtų.

Pasakodamas apie dainos gimimą, žinomas prodiuseris bei atlikėjas P.Jasiūnas neslepia – kūrinyje daug paradoksų.

„Toks keistas paradoksas – mano ankstesnė daina „Neapolio žibintai“ buvo vasariška, bet įkvėpta rudens, o ši, naujausia – rudeniška, bet įkvėpta vasaros", – apie dainą kalba Paulius.

Dainininkas neslepia, kad svarstė dainą vadinti „Vasara“, tačiau pati kūrinio nuotaika padiktavo ją dedikuoti rudeniui.

„Net kodinis pavadinimas buvo „Vasara“. Bet prieš išleisdamas dainą, pagalvojau, kad nė velnio ji ne vasariška, labiau netgi rudeniška. Apie tai, kad ruduo vis tiek ateina, kad ir kokia nuostabi ta vasara bebūtų ir kaip to nenorėtume. O jei visai rimtai, tai man ši daina yra apie žavesį – o apie kokį, tegul klausytojai patys nusprendžia, tegul atranda dainoj save, savo žmogų, savo vasarą ir savo rudenį. Ir čia tikrai neverta ieškoti klišinių frazių apie metų laikus“, – tęsia muzikos kūrėjas.

P.Jasiūnas žada jau greitai pristatyti ir solinį albumą, kuriame nuguls pastarųjų metų kūryba.

„Manau, kad kartu su kita daina ateis laikas ir visam albumui. Tik vis nebaigiu jo šlifuoti. Vasarą mėgavausi vasara, rudenį nusimato nemažai darbų su kitais atlikėjais, tai laikas parodys, kada čia pavyks viską užbaigti. Bet manau, kad tikrai ilgai laukti nebeteks“, – apie ateities planus kalba Paulius.

Klausytojams Paulius Jasiūnas linki susitaikyti su atėjusiu rudeniu, mėgautis juo ne mažiau nei praėjusia vasara ir kviečia išgirsti naujausią savo dainą „Dar negreit“.

Skaitykite daugiau