Prodiuseriai pasigailėjo Leo ir Bružo – įpusėjus kelionei suteikė automobilį

Kadras iš laidos „Lituanos Locos” / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-04 13:18
Viena ranka muša, kita – glosto. Regis, taip ir prodiuseriai elgiasi su karščiausiame LNK projekte „Lituanos Locos” besifilmuojančiais L. Pobedonoscevu ir A. Bružu – kelionės pradžioje atėmė visus laidos herojų asmeninius daiktus, tačiau jai įpusėjus padovanojo legendinį „Jeep Wrangler“ automobilį

„Dabar jau galėsim pakeliaut, prasidės tikra kelionė”, – netikėta staigmena džiaugėsi A. Bružas.

Kelionei skirtas laikas sparčiai tirpsta, todėl laidos herojai nieko nelaukdami patraukė į šiaurę: „Kol kas intensyviausia kelionės diena, nes numatyta daug kilometrų pravažiuoti ir sustojimų nebus daug, nes saulė leidžiasi greitai”, – planus pasakojo Leo.

Kadras iš laidos „Lituanos Locos” / LNK nuotr.
Kadras iš laidos „Lituanos Locos” / LNK nuotr.

„Smėlio ruda, gelsva spalva persipina su tam tikra žaluma, su žaliais kaktusais, gėlėmis, krūmais... Tokie labai egzotiški ir romantiški vaizdai”, – kelionės įspūdžius pro džipo langą pasakojo A. Bružas.

„Prerijos, dykumos ir daug daug kaktusų... Medį pamatyt – čia jau įvykis”, – juokėsi Leo.

Kadras iš laidos „Lituanos Locos” / LNK nuotr.
Kadras iš laidos „Lituanos Locos” / LNK nuotr.

Keliautojų tikslas – nuo La Ventana miestelio nuvažiuoti iki vadinamojo Scorpion Bay ir ten apsistoti nakčiai. Prie Ramiojo vandenyno esanti įlanka garsėja tarp viso pasaulio banglentininkų kaip ypatinga vieta, kur galima pamatyti antrą ilgiausią bangą pasaulyje – esant tinkamoms sąlygoms, čia bangą skrosti galima ištisus du kilometrus. Leo su Bružu neslėpė noro ir savo kailiu išbandyti banglenčių sportą.

Ar pavyks Leo ir Bružui įveikti daugiau kaip 400 km meksikietiškais keliais per vieną dieną? Kokie nuotykiai laukia banglentininkų rojuje? Įspūdingų vaizdų ir gero humoro kupiną laidą „Lituanos locos” žiūrėkite jau šį antradienio vakarą 20.30 val. per LNK. 

Naujausi straipsniai