Prodiuseriai nebenori dirbti su į sekso skandalą įsivėlusiu Kevinu Spacey – planuoja nužudyti jo personažą

Kevinas Spacey ir Robin Wright seriale "Kortų namelis" / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-05 18:00
Kino ir televizijos pasaulį purtantys sekso skandalai įgauna vis didesnį pagreitį. Po to kai Oskaro statulėlės nusipelniusį Keviną Spacey Anthony Rappas apkaltino seksualiniu priekabiavimu prieš daugiau nei 30 metų, atsiranda vis daugiau žinomo aktoriaus aukų.

Į daugiau nei 8 komandos narių skundus suskubo reaguoti ir kultinio „Netflix“ flagmano „Kortų namelis“, kur Kevinas Spacey atlieka pagrindinį Frenko Andervudo vaidmenį, kūrėjai.

Beveik iš karto po pirmosios atvirai pasisakiusios aukos Anthony Rappo pareiškimų jie paskelbė, kad dabar filmuojamas šeštasis „Kortų namelio“ sezonas bus paskutinis. Vėliau buvo paskelbta, kad filmavimai sustabdyti iki tol, kol pbus nuspręsta, ką daryti toliau, o tuomet, kad nutraukti ir filmo, kuriame Kevinas Spacey atliko pagrindinį vaidmenį, gamybos paskutiniai etapai.

Dabar artimas kūrybinei komandai šaltinis „Variety“ pranešė, kad serialo kūrėjai planuoja nužudyti Kevino Spacey personažą daugybės apdovanojimų nusipelniusiame, paties aktoriaus ir prodiusuojamame, seriale.

„Šeštasis ir paskutinis sezonas susitelks į lygiavertę manipuliatorę jo žmona Kler, kurią vaidina Robin Wright“, – teigė jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai