Prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius dukrai išrinko Matildos vardą

Dominykas Kubilius ir Laura Paukštė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-17 12:41
Renginius organizuojančios ir TV laidas kuriančios prodiuserių kompanijos „Tym Drym“ prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius vos prieš penkias dienas tapo tėvais, tačiau jau išrinko mergaitei vardą.

„Dukrą pavadinome Matilda, turėjome keturis galimus variantus, todėl iš jų galutinį išsirinkti nusprendėme tada, kai jau gims vaikas, kai pamatysime jos akis ir savaime paaiškės, kurį išsirinkti. Matilda jai labiausiai tiko“, – portalui Žmonės.lt sakė laimingas tėtis D.Kubilius.

Jis prisipažino, kad šiuo metu šeimoje visa dienotvarkė gerokai susijaukusi, tačiau dėl to stengiasi nesijaudinti ir priimti tai kaip natūralų gyvenimo laikotarpį: dukra buvo labai laukta, todėl visi vargai atsiperka.

„Vis dar gyvename dideliame jaudulyje: abu turime vienuolikmečius sūnus, todėl jau buvome pamiršę, ką reiškia auginti kūdikį. Susivokiau, kad bemiegių naktų dar bus ir bus, dar tik pradžia. Dabar pas mus paros laikas pasikeitęs – dieną miegama daugiau, o naktį – mažiau, nežinau, kodėl kūdikiai sugalvoja būti aktyvesni būtent naktį. Žinau, kad visa tai praeis ir mūsų namuose kasdien bus tik daugiau džiaugsmo“, – šypsojosi pašnekovas.

D.Kubilius patikino, kad susilaukus dukters pagaliau ateis pilnatvė šeimos klausimu, mat turėdami sūnus jiedu su L.Paukšte neslėpė, kad susilaukti mergaitės būtų tikra dovana.

„Visas gyvenimo planas kaip ir įvykdytas!“ – džiaugsmo sulaukus Matildos neslėpė jis.

Matilda – vokiečių kilmės vardas, reiškiantis galią, kovą.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie prodiuserių laukiantį šeimos pagausėjimą paskelbta liepą. Mergaitė pasaulį išvydo gruodžio 12-ąją.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai