Prodiuserė, kurios prototipą „Pinigų monstre“ vaidina Julia Roberts: „Televizija yra teatras“

Susan Krakower ir Julia Roberts / „ACME Film“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-03 13:51
Būdama vaikas, Susan Krakower dirbo daržovių parduotuvėje ir svajojo apie karjerą televizijoje. Tuomet ji nė nesvajojo, kad taps tokia garsi, jog jos prototipą ekrane įkūnys pati Julia Roberts. Tačiau taip nutiko ir dabar intriguojančią istoriją apie įkaitais paimtą TV laidų vedėją ir laidos prodiuserę galėsime stebėti įtempto siužeto trileryje „Pinigų monstras“.

S. Krakower išgarsėjo po to, kai sukūrė CNBC televizijoje kultiniu tapusį šou „Mad Money with Jim Cramer“. Vėliau šios laidos formatas išplito po visą pasaulį.

„Neįtikėtina, kad šis šou taip išpopuliarėjo. Ir tikrai esame svarstę, ką darytume, jei televizijos studijoje staiga atsirastų koks savižudis ar teroristas“, – sako garsi moteris.

Tiesa, filmo „Pinigų monstras“ ji dar nematė, tačiau jau dabar J. Roberts personažą vadina didžiausiu komplimentu. Tiesa, filmo pradžioje ji vaizduojama ne iš pačios geriausios pusės, tačiau dėl to S. Kakower nė kiek nesijaudina.

„Televizija yra teatras, čia negali tikėti viskuo, ką matai. Kaip suprantu, apie tai ir filmas – kad neįmanoma visko surežisuoti iki galo“, – teigia S. Krakower.

Jos kolega Gary Kaminsky neabejoja, jog tokiu atveju, jei į studiją realiame gyvenime būtų įsiveržęs vyras su sprogmenų prikrauta liemene, S. Krakower būtų išlaikiusi šaltus nervus ir tikrai nepultų į paniką.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Juosta „Pinigų monstras“ pasakoja istoriją apie vienos sėkmingiausių visų laikų finansinių TV laidų „Pinigų monstras“ vedėją Ly Geitsą (akt. George‘as Clooney. Vieną dieną į televizijos studiją įsibrauna nepažįstamas vyras ir, grasindamas susisprogdinti, paima įkaitais visą „Pinigų monstro“ kūrybinę grupę. Netrukus tiesioginio eterio metu paaiškėja, kad, pasinaudojęs Ly Geitso patarimu investuoti į vieną įmonę, vyras prarado visas šeimos santaupas.

Tiesioginio eterio metu augančią įtampą stebi visa šalis, o laidos vedėjo ir prodiuserės bandymai įrodyti savo nekaltumą atskleidžia vis daugiau šokiruojančių detalių.

Įtempto siužeto trileris „Pinigų monstras“ į Lietuvą atkeliauja jau birželio 3 dieną. Filmo anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai