Problemų su teisėsauga turintis Egidijus Dragūnas susitelkė į šou – jame pasirodys su 1,5 mln. eurų kainuojančiu robotu

Egidijus Dragūnas / „Prokadro“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-02 09:30
Iki grandiozinio ir didžiausio istorijoje SEL pasirodymo liko mažiau nei mėnuo. Egidijus Dragūnas – grupės lyderis – atskleidžia vieną didžiausių būsimo pasirodymo elementų.

„Su manimi scenoje kartu bus titaninis robotas. Jo vertė – 1,5 milijono eurų“, – išduoda E.Dragūnas.

Toks sceninis elementas dar niekada nebuvo naudotas Lietuvoje. Šis robotas pasaulyje yra unikalus.

„Man niekas niekada netrukdė kurti muzikos, organizuoti tokius šou, kokių nėra Lietuvoje. Pažadu: SEL gimtadienis Kaune bus stambiausias visų laikų šou mūsų šalyje“, – garantuoja Egidijus.

Jau anksčiau buvo atskleista, jog be 2 valandų trukmės muzikinės dalies bus panaudota ir ankstesniuose šių metų koncertuose matyta 8 aukštų namo dydžio scena-robotas. Šį kartą, pasak SEL lyderio, tai transformuosis į skraidantį drakoną, todėl dalis šou vyks ne tik pagrindinėje scenoje, bet ir „Žalgirio“ arenos viršuje.

„Net dabar, pasakojant apie būsimą renginį, man per kūną bėga šiurpas. Tai, ką ruošiu, nustelbs visus ankstesnius šou“, – džiaugiasi garsenybė.

Primename, kad Egidijus šiuo metu gyvena ne tik gimtadieninio koncerto džiaugsmais. Dar praėjusį mėnesį jo namuose buvo atlikta krata buvusios sužadėtinės Eleonoros Sebrovos prašymu. Pasak delfi.lt, moteris vasarą kreipėsi į teisėsaugą ir parašė pareiškimą dėl fizinio ir psichologinio smurto bei grasinimų nužudyti.

Čia E.Dragūno bėdos nesibaigia. Spalio 30 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas priėmė Egidijui nepalankų sprendimą dėl Pavilnių regioniniame parke jau beveik pastatyto namo. Kaip rašė 15min.lt, teisėjas Gintaras Pašvenskas liepė nugriauti namą ir vėliausiai per pusmetį sutvarkyti statybvietę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai