Priyanka Chopra ir Nickas Jonas atšoko vestuves

Vestuvių akimirka/Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-02 20:49
Nicko Jono ir Priyankos Chopros vestuvių puotoje netrūko romantikos. Penktadienio vakare prasidėjo jų sangeet – tradicinis indiškas priešvestuvinis vakarėlis, rengiamas likus dienai ar dviems iki ceremonijos.

Chopra rašė savo „Instagram“ paskyroje: „Viskas prasidėjo lyg arši šokių ir dainų dvikova tarp dviejų šeimų, tačiau kaip visuomet, viskas baigėsi didžiule meile. Šio sangeet esmė buvo parodyti savo antrai pusei, ką kiekvienas iš mūsų su savo šeima ir giminaičiais paruošėme. Ir kokie buvo tie pasirodymai! Abi pusės įdėjo daug darbo ir pastangų, kad pasirodymai šitaip atrodytų, o juoko ir šypsenų visos šventės metu „prisirinkome“ tiek, kad turbūt užteks iki gyvenimo galo“.

Ir iš tiesų, kai tuokiasi du scenos virtuozai, galima įsivaizduoti, kaip viskas atrodė – grojant grupės Honoraries dainai „Deep Into the Wild“ abiejų šeimų nariai paruošė įsimintinus pasirodymus, kuriuose mirgėjo ne tik choreografiniai viražai, bet mirgėjo net ir specialiai kurti sceniniai kostiumai. Taip Nickas dainavo su savo broliais – visai kaip ir anksčiau, garsieji „Jonas brothers“ vėl pasirodė kartu.

Chopra savo pasirodymo metu dėvėjo blizgantį sarį, o šoko kartu su savo mama Madhu Chopra bei Nicko brolio Joe sužadėtine Sophie Turner.

„Atrodo, lyg dangus ir žemė šoka kartu šių jungtuvių proga“ – šiomis ir panašiomis žinutėmis dalijosi vestuvių svečiai savo socialiniuose tinkluose.

Vestuvių akimirka/Scanpix nuotr.
Vestuvių akimirka/Scanpix nuotr.

Jaunikis su savo mama taip pat dalijosi emocingais pranešimais: „vienas gražiausių dalykų mūsų santykiuose yra tai, kad mūsų šeimos jungiasi ir labai gražiai priima joms visiškai neartimus papročius“.

Ir iš tiesų, vestuvės buvo švenčiamos su daug indiškų tradicijų – merginos buvo marginamos henna tatuiruotėmis. Jaunavedžiai teigia, kad vestuvių puota buvo būtent tokia, kokios jie ir norėjo – sava ir dvilypė, neįžeidžianti nei vienų tradicijų, bet tuo pačiu šilta ir artima visiems.

Pora oficialiai susituokė šeštadinį, pagal katalikiškuosius papročius juos sutuokė Nicko tėvas, Paulas Kevinas Jonas Vyresnysis. Šios ceremonijos metu Nickas ir Priyanka dėvėjo vakarietiškoms tradicijoms pritaikytus Ralpho Laureno drabužius. Jaunųjų žiedais rūpinosi Chopard juvelyrikos namai.

Šventės metu neapsieita ir be fejerverkų, kuriuos buvo galima matyti iš toli.

Priyanka Chopra į Indiją atvyko švęsti Padėkos dienos – ir nuo tada šventės nesibaigia, nes vis atskrenda įvairiausi svečiai ir giminaičiai.

„Priyankai itin svarbu, kad vestuvių ceremonijos metu nebūtų pamirštos jos kultūrinės ištakos, lygiai taip pat, kaip ir Nickui – katalikiškosios. Viską suderinti pavyko puikiai.“ – teigė vienas iš vestuvių dalyvių.

Chopra ir Jonas susitikinėjo kelis mėnesius, prieš Nickui pariperšant – liepos mėnesį jis padovanojo savo mylimajai „Tiffany“ žiedą.

Naujausi straipsniai