Priyanka Chopra apie diabetu sergantį mylimąjį: „Viskas apie tave yra ypatinga“

Nick Jonas ir Priyanka Chopra
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-24 10:53
Jau visai netrukus vaikinų grupės „Jonas Brothers“ narys Nickas Jonas ir indų aktorė Priyanka Chopra taps vyru ir žmona. Laukia kone įspūdingiausia metų šventė! Tačiau prieš pradedant švęsti meilės šventę, būsima šeima paminėjo tarptautinę diabeto dieną.

Nickas Jonas jau tryliktus metus serga cukriniu diabetu. Būdamas 13-os vaikinas išgirdo diagnozę – jam pirmojo tipo diabetas.

Savo istorija dainininkas pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame įkėlė dvi fotografijas. Kairėje – jis praėjus vos savaitei po susidūrimo su liga, dešinėje – dabar. Nickas Jonas patikino gerbėjus, kad yra laimingas ir sveikas.

„Prieš trylika metų man buvo diagnozuotas pirmojo tipo diabetas. Tuomet netikėtai man ėmė kristi svoris ir gydytojai rado to priežastį – pakilęs cukraus kiekis kraujyje, – rašė Nickas Jonas. – Dabar esu sveikas ir laimingas. Dabar mano prioritetas yra sveika gyvensena ir kasdienis savęs prižiūrėjimas“.

Cukrinis diabetas, o ypač pirmojo tipo, reikalauja nemažai pastangų, kantrybės ir laiko sau. Nėra taip lengva suprasti, ko tavo organizmui reikia konkrečią minutę. Tačiau, pasak Nicko, ši liga yra tvirtose jo rankose.

Priyankos Chopros žinutė mylimajam / „Instagram“ nuotr.
Priyankos Chopros žinutė mylimajam / „Instagram“ nuotr.

„Aš pilnai kontroliuoju savo ligą ir gyvenu su ja kasdien. Esu beprotiškai dėkingas savo šeimai už pagalbą ir palaikymą kiekviename žingsnyje. Niekada neleiskite sunkumams jūsų nugalėti, – mintimis dalijosi dainininkas. – Dėkoju visiems savo gerbėjams už palaikymą. Tai reiškia daugiau nei jūs galite pagalvoti. Myliu jus visus“.

Nicko sužadėtinė socialiniame tinkle pasidalijo jautria žinute, skirta mylimajam: „Viskas apie tave – ypatinga. Su ar be diabeto“. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai