Privatus tyrėjas: Whitney Houston nužudė narkotikų prekeiviai

Whitney Houston / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-27 14:50
Whitney Houston nužudė narkotikų prekeiviai ir tai įrodo stebėjimo kamerų nufilmuota medžiaga, teigia vienas privatus Holivudo tyrėjas.

Kaip rašo Amerikos bulvarinis leidinys „National Enquirer“, Paulas Hueblas teigia, jog perdavė FTB įrodymus, kad 48 metų dainininkė vasario mėnesį buvo nužudyta dėl skolos už narkotikus.

„Turiu įrodymų, rodančių, kad Whitney yra auka galingų narkotikų prekeivių, kurie atsiuntė banditus atsiimti didžiulės skolos už narkotikus“, – leidiniui sakė tyrėjas.

Kaip teigiama žiniasklaidos pranešimuose, dainininkė narkotikų prekeiviams buvo skolinga iki 1,5 mln. dolerių.

P.Hueblas taip pat sakė, kad W.Houston žudikai tikriausiai buvo nufilmuoti saugumo kamerų. Jis turėjo omenyje du neatpažintus vyrus, kurie ne kartą buvo pasirodę viešbutyje „Beverly Hilton“, kur superžvaigždė buvo apsistojusi.

Kaip teigiama žiniasklaidos pranešimuose, dainininkė narkotikų prekeiviams buvo skolinga iki 1,5 mln. JAV dolerių.

Dieną prieš savo mirtį dainininkei, kaip pranešama, buvo pristatyta kokaino. Tą dieną, kai mirė, apdovanojimų „Grammy“ įteikimo ceremonijos išvakarėse, W.Houston viena savo kambaryje „Beverly Hilton“ buvo vos 45 minutes.

P.Hueblas sako, kad būtent tada saugumo kameros nufilmavo, kaip žudikai prasmunka į jos kambarį.

Šis tyrėjas taip pat nesutinka su koronerio ataskaitos išvadomis, kad W.Houston mirtis buvo atsitiktinė.

„Ant Whitney kūno buvo klasikinių gynybinių žaizdų, kurios turėjo atsirasti jai grumiantis dėl savo gyvybės“, – teigė P.Hueblas.

Koronerio ataskaitoje patvirtinama, kad dainininkės organizme buvo kokaino, kai ji nuskendo vonioje savo numeryje. Toksikologiniai testai parodė, kad ji vartojo ir marihuaną, o skrodimas patvirtino, kad prie W.Houston mirties vasario 11 dieną prisidėjo ir širdies liga.

Nors dainininkės viešbučio kambaryje buvo rasti keli buteliukai receptinių vaistų, koronerio įstaigos pareigūnai anksčiau šiais metais pareiškė, kad jie „nelaikomi susijusiais su tikrąja mirties priežastimi“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai