Privačioje ceremonijoje ištekėjo JAV muzikos žvaigždė Ariana Grande

Ariana Grande ir Daltonas Gomezas / „Scanpix“ ir soc. tinklų nuotr.
Žmonės.lt, BNS
Šaltinis: Žmonės
AA

JAV muzikos žvaigždė Ariana Grande po daugiau nei metų draugystės ištekėjo už nekilnojamo turto agento Daltono Gomezo, rašo BBC.

Pranešama, kad A.Grande ir D.Gomezas vestuvinius žiedus sumainė privačioje ceremonijoje. Teigiama, kad joje dalyvavo mažiau nei 20 žmonių.

Nedidelė ceremonija vyko dainininkės namuose Kalifornijoje, garsenybių pamėgtame Montecito rajone. Čia gyvena ir Sasekso hercogai Meghan Markle bei princas Harry.

„Kambaryje tvyrojo laimė ir meilė. Pora ir jųdviejų šeimos negalėjo būti dar laimingesnės“, – sakė 27 metų dainininkės atstovas.

A.Grande ir D.Gomezas susitikinėja kiek daugiau nei metus. Pirmą kartą žinia apie poros jausmus pasklido 2020-ųjų vasarį, kai įsimylėjėliai buvo pastebėti besibučiuojantys restorane. Tiesa, prabilti apie užgimusius jausmus A.Grande tuomet neskubėjo.

Savo mylimąjį atlikėja viešai pristatė gegužę kartu nusifilmavę bendros Justino Bieberio ir Arianos Grande dainos „Stuck With U“ vaizdo klipe.

Dainoje kalbama apie buvimą drauge per karantiną. Tai jautri tema daugeliui jaunų porų, kurios dėl pandemijos buvo priverstos skubiai apsigyventi drauge arba buvo išskirtos suvaržymų, įvestų siekiant pažaboti viruso plitimą.    

Apie sužadėtuves A.Grande pranešė praėjusių metų gruodį. Tąsyk atlikėja paskelbė nuotraukų, kuriose ji matoma kartu su sužadėtiniu, taip pat nuotrauką su sužadėtuvių žiedu, papuoštu deimantais ir perlu.

Prie nuotraukų ji parašė: „Amžinai ir dar kuriam laikui.“ 

Ariane Grande (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau