Privačioje baleto šokėjo Nerijaus Juškos pamokoje – Italijos princo dukra

Nerijus Juška - susitikimo su aristokratiška viešnia akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 13:55
Lietuvoje lankėsi viena įtakingiausių Italijos kilmingųjų šeimų: Italijos šv. Kazimiero ordino D. Magistras princas Filipas Maria Pellegrini su žmona, princese Ksenija Trbovic Pellegrini ir vaikais. Šeima dalyvavo iškilmingoje šventėje Vilniaus Arkikatedroje, kur į Lietuvos šv. Kazimiero ordiną buvo priimami nauji nariai bei apdovanojami šaliai nusipelnę kultūros, meno ir kitų sričių atstovai.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Viešnagės metu garsi šeima susitiko ir su baleto primarijumi, vienu garsiausių solistų Lietuvoje Nerijumi Juška, kuris tituluotiems svečiams maloniai atvėrė savo baleto mokyklos, įsikūrusios Pranciškonų rūmuose, Vilniaus miesto senamiestyje, duris. Čia nuo mažų dienų ugdomi vaikai maloniai nustebino Pellegrini šeimos atstovus savo pasiekimais.

Ksenija Trbovic Pellegrini yra įkūrusi baleto studiją „Accademia delle Star“ Romoje. Susitikimo metu svečiai dalijosi savo patirtimi, pasiekimais, aptarė bendrus kultūrinius planus.


“Buvo labai malonu, kad princas Filipas Maria Pellegrini panoro apžiūrėti būtent mano baleto mokyklą. Pellegrini vyriausioji dukra jau du metus lanko baleto mokyklą Romoje, todėl mergaitės mama Ksenija paprašė manęs pravesti neilgą pamokėlę, kurios metu parodžiau keletą vertingų pratimų galbūt būsimai balerinai. Smagu ir tai, kad apsilankę svečiai kvietė tiek mane, tiek mano baleto mokyklos vaikučius pasirodymui Romoje”, – sakė N. Juška.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai