Pritrūkote idėjų? Išrinkti dovaną moteriai gali būti daug paprasčiau, negu galvojate

Moteris su dovana / Shutterstock nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-12-07 09:10
Kaip mes laukiame to stebuklingo Kalėdų ryto, kuomet skubėsime prie eglutės ieškoti dovanų, o galbūt jomis džiugiai keisimės susėdę prie šventinio stalo ar trumpam susitikę su draugais įteiksime jiems staigmeną... Šventės tikriausiai sunkiai įsivaizduojamos be dovanų ir dėmesio vienas kitam, tad nesnauskite – jau pats metas jomis pasirūpinti!

Šventinis metas stebuklingas savo jaukumu, kvepiančiais namais ir artimųjų juoku, tačiau turbūt retas kuris didžiąsias žiemos šventes įsivaizduoja be dovanų – tai tas laikas metuose, kuomet norime būti palepinti ir trokštame atsakyti tuo pačiu.

O kas gi geriau už mus pačius pažįsta artimuosius? Tik mes žinome, ko jie trokšta, kas džiugina, tačiau jeigu vis dėlto pritrūkote idėjų, o iš visos širdies norite, kad dovana tiktų ir patiktų, pateikiame keletą rekomendacijų – ar kurią nors moterį galėtų nuvilti kokybiška kosmetika? Turbūt tokios nepažįstate, kaip ir mes.

Galbūt norite palepinti mylimą mamą? Tetą? O gal išsiilgtą draugę? Brangią seserį? Anytą?

O gal dėl dovanos nerimaujančiam vyrui norite išsakyti subtilią užuominą, kas turėtų atsirasti jūsų vonios kambaryje?

Pateikiame penkis „Vichy“ pasiūlymus, kurie galėtų tapti puikia dovana jūsų branginamam žmogui. Juk sveika ir švytinti oda – tai vienas iš laimingo ir sveiko žmogaus bruožų, tad atraskite ir... dovanokite!

PUIKUS METAS PAMIRŠTI RŪPESČIUS IR STRESĄ! VICHY IDEALIA – pažadina natūralų odos švytėjimą, oda atrodo gaivi ir glotni.

VICHY IDEALIA
VICHY IDEALIA

ŠVENČIŲ METU SKUBĖKITE LĖTAI! VICHY SLOW ÂGE linija skirta apsaugoti ir koreguoti pirmuosius senėjimo požymius, kurių atsiradimą skatina gyvenimas mieste. Šie kremai – su SPF.

VICHY SLOW ÂGE
VICHY SLOW ÂGE

METAS PASILEPINTI! VICHY LIFTACTIV SPECIALIST linija yra įkvėpta medicininių procedūrų, kurios koreguoja matomus senėjimo požymius ir įgalina odą pačią kovoti su senėjimo požymiais.

VICHY LIFTACTIV
VICHY LIFTACTIV

NESKAIČIUOKITE METŲ! VICHY LIFTACTIV SUPREME linija sukurta taip, kad veiktų iš karto kaip prevencinė priemonė kasdieniam odos senėjimui sumažinti ir koreguotų raukšles bei elastingumo stoką, atsirandančią bėgant laikui.

VICHY LIFTACTIV SUPREME
VICHY LIFTACTIV SUPREME

VISADA JAUNA! VICHY NEOVADIOL yra pažangi odos priežiūros linija moterims menopauzės metu arba po jos. NEOVADIOL kompensuoja DHEA hormono trūkumą senstančioje odoje bei atkartoja šio hormono poveikį jai.

VICHY NEOVADIOL
VICHY NEOVADIOL

Kai yra iš ko rinktis, telieka apsispręsti ir gražiai supakuoti – lai šventės būna kupinos šiltų akimirkų ir džiuginančių dovanų!

„Vichy“ pasiūlymai dovanoms
„Vichy“ pasiūlymai dovanoms
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai