Pristatytas unikalus veido priežiūros hitas: įkvėpė 1967-ųjų iššūkis

Dr.Hauschka dieniniai veido losjonai / Gamintojo nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-03-17 08:06
Ir šiandien esame maištininkai – daugiau, nei 50 metų einame savo keliu, kurdami unikalią bei analogų neturinčią kosmetiką, kuri efektyviai atliepia odos poreikius.

2021 m. pristatome absoliutų hitą, įkvėptą 1967-ųjų „Flower Power“ judėjimo, maištingos jaunystės ir laisvės dvasios. Kartu su pavasariu į Lietuvą atkeliavo neįtikėtinai lengvos ir šilkinės tekstūros Dr.Hauschka dieniniai veido losjonai.

Trys naujieji Dr.Hauschka dieniniai losjonai ypač greitai susigeria, suteikdami odai drėgmės ir gaivumo gurkšnį. Puikiai tinka kaip makiažo pagrindas. Subalansuoti pagal individualius odos poreikius, idealūs šiltuoju metų laiku, taip pat mėgstami jaunesnių moterų ir merginų, siekiančių naudoti fluidus, o ne klasikines kremines tekstūras. 

Pasirinkimas mišriai probleminei odai su bėrimo elementais:

Balansuojamasis dieninis losjonas – citrinžolėmis kvepianti akimirksniu odą nuraminanti ir lengvai vėsinanti emulsija. Losjone esantys perluočių, asiūklių bei nasturtos ekstraktai subalansuoja riebalų gamybą, suteikia T-zonai matiškumo, malšina uždegimus ir paraudimus, skaistina odą. 

Dr.Hauschka dieninis balansuojamasis veido losjonas / Gamintojo nuotr.
Dr.Hauschka dieninis balansuojamasis veido losjonas / Gamintojo nuotr.

Pasirinkimas sausai į kuperozę linkusiai odai:

Raminamasis dieninis losjonas – jautrią, kaistančią, su išsiplėtusiais kapiliarais odą raminanti emulsija. Subtiliai kvepia pražydusiomis rožėmis. Kompozicijoje dera erškėtuogių vaisių bei žiedlapių ekstraktai, kuriuose gausu enzimų bei vitaminų, odą drėkinančios, tempimą mažinančios rasakilos bei odos atsparumą aplinkai didinančios agurklės.

Dr.Hauschka raminamasis dieninis veido losjonas / Gamintojo nuotr.
Dr.Hauschka raminamasis dieninis veido losjonas / Gamintojo nuotr.

Pasirinkimas išsausėjusiai, sveiką atspalvį praradusiai odai:

Gaivinamasis dieninis losjonas pavargusią ir energijos netekusią odą atgaivinanti bei drėgmės gamybos procesus odoje užkurianti emulsija. Klasika tapęs Gaivinamasis Dieninis Kremas tapo losjonu ir „persikraustė“ į 50 ml buteliuką (vietoje 30 ml ir 100 ml pakuočių). Jūsų pamilta formulė liko nepakitusi: saulės energijos užtaisą nešančios jonažolės, vertingas abrikosų kauliukų aliejus bei odą stimuliuojantis morkų ekstraktas.   

Dr.Hauschka gaivinamasis dieninis veido losjonas / Gamintojo nuotr.
Dr.Hauschka gaivinamasis dieninis veido losjonas / Gamintojo nuotr.

Dr.Hauschka dieniniai losjonai skirti naudoti RYTAIS po odos prausimo Dr.Hauschka Valomuoju Kremu arba Raminamuoju Valomuoju Pieneliu bei tonizavimo Veido toniku. Vieno buteliuko pakanka apie 60 naudojimų, t.y. 2 mėnesiams.

Dr.Hauschka dieniniai veido losjonai / Gamintojo nuotr.
Dr.Hauschka dieniniai veido losjonai / Gamintojo nuotr.

Dr.Hauschka priemonės yra sertifikuotos NaTrue, jose nėra sintetinių kvapiklių, dažiklių, konservantų,  mineralinių aliejų bei silikonų.  Gamyboje vadovaujamasi aukščiausiais farmacinių priemonių gamybą atitinkančiais standartais. Ingredientai – tik aukščiausios kokybės, gaunami iš sertifikuotų ekologiškų ar biodinaminių ūkių sąžiningomis sąlygomis.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai