Pristatytas Sasekso hercogienės Meghan Markle ir princo Harry augintinis

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-04 12:33
Praėjusią savaitę buvo pranešta, kad šiais metais vienas kitam amžiną meilę prisiekę Meghan Markle ir princas Harry įsigijo naują augintinį.

Meghan Markle ir princo Harry šeima padidėjo. Jų namuose atsirado keturkojis gyvūnas. Sasekso hercogienė ir princas įsigijo labradorų veislės juodą šuniuką.

Pasak „USA Today“, pora savo naują numylėtinį pavadino Ozu. Šią informaciją paviešino rašytoja Sally Bedell Smith, kuri jau yra išleidusi kelias biografijas apie britų karališkąją šeimą.

Prieš pradėdama naują gyvenimo etapą Anglijoje, Meghan Markle augino du šunis.

Moteris juos išgelbėjo iš prieglaudos. Vieno iš jos augintinių vardas yra Guy, o kito – Bogartas. Guy persikėlė į Didžiąją Britaniją kartu su šeimininke. Bogartui, deja, nebuvo patartina keliauti kartu, todėl jis pasiliko Kanadoje. 

Meghan Markle, princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle, princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Panašu, kad Meghan Markle sugebėjo savo vyrui princui Harry perduoti beribę meilę gyvūnams. Guy puikiai prisitaikė naujoje aplinkoje ir tapo tikru karališkosios šeimos nariu.

Mažasis biglis Guy netgi buvo pastebėtas važiuojantis kartu su karaliene Elžbieta vienoje karietoje dar prieš karališkąsias vestuves. Tad Meghan ir Harry priėmė puikų sprendimą, kad mažasis Guy nesijaustų vienišas ir turėtų žaidimų kompanijoną.

Teigiama, kad naujasis šuo Ozas lankysis tiek rūmuose, tiek ir jų namuose, esančiuose Kotsvolde. Galima spėti, kad augintinis dažnai keliaus kartu su šeimininkais.

Naujausi straipsniai