Pristatytas realybės šou „Misija: vestuvės“: dvylika moterų varžysis dėl vestuvių puotos

Vaida Skaisgirė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-19 20:56
Penktadienio vakarą sostinėje pristatytas TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“, kuriame susikaus dvylika būsimų nuotakų. Pristatyme, vykusiame pramogų ir poilsio centre „Belmontas“, buvo sukurta autentiška vestuvių aplinka.

Renginio svečiai – žurnalistai, fotografai, dalyvės su savo būsimais vyrais bei šou rėmėjai – susėdę aplink apvalius staliukus jautėsi tarsi puotoje. Viskas buvo paruošta ir pateikta, kaip per tikras vestuves.

Profesionalūs restorano šefai pasirūpino išskirtiniu meniu – svečiai ragavo oto kepsnį su migdolo plutele, kaparėliais bei laukiniais ryžiais, kalakutienos kepsnį su batatų-triufelių piurė ir lengvu grietinėlės padažu, įvairiausius užkandžius ir desertus.

Aplinka, gėlėmis ir dekoracijomis rūpinosi „Vestuvių studija by Viktorija Amkoladzė“, susirinkusiems svečiams dainavo jaunieji dainininkai iš Kauno Matas ir Dangiras.

Susirinkusiesiems buvo parodytos akimirkos iš jau nufilmuoto realybės šou laidų ir pristatytos dvylika dalyvių.

Tiesa, visos dalyvės buvo su domino kaukėmis – jų tapatybės bus atskleistos TV laidų metu. Mat filmavimo darbai jau intensyviai vyksta, kai kurioms dalyvėms kelias į pokyčius jau prasidėjęs, tad šou kūrėjai nenorėjo atskleisti kortų ir išduoti, kurios iš dalyvių jau pateko į kitą etapą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Sveikinimo žodį tarė estetinės dermatologijos klinikos „Estetus“ vadovė ir lazerių specialistė Gražina Meilutienė. „Malonu dalyvauti tokiame projekte. Merginų istorijos jautrios ir labai įdomios, per televiziją turbūt sunkiai patikėtumėte, kokios jos tikros. Bet gyvai malonu prie pasakos prisiliesti.“

Vakarėlio dalyvius pasveikino „SV“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centro gydytojas Saulius Vikšraitis: „Buvo įdomu ir malonu susipažinti su dvylika nuotakų, net prisiliesti skalpeliu, – šypsojosi gydytojas. – Viskas tik tam, kad moterys būtų pasitikinčios savimi ir iš pelenių taptų princesėmis, o jų vestuvės būtų nuostabios.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Noriu padėkoti merginoms, kurios pasitikėjo, nes kai yra pasitikėjimas, tuomet malonu dirbti ir kurti nuostabią šypseną. Man labai džiugu, kad šiandien šios moterys, išgyvenusios tiek daug, šiandien vėl šypsosi ir šviesiai žvelgia į rytojų“, – kalbėjo estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ vadovė Eglė Kunčiuvienė.

Nors grožis nėra svarbiausias dalykas pasaulyje, gera žiūrėti į veidrodį ir džiaugtis tuo, ką jame matai.

Dalyvių grožiu pasirūpinusios internetinės parduotuvės „KlipShop“ atstovė Viktorija Gasaitienė būsimoms nuotakoms dėkojo už atvertas širdis. „Aš galiu tik padėkoti merginoms už dalyvavimą. Nors grožis nėra svarbiausias dalykas pasaulyje, gera žiūrėti į veidrodį ir džiaugtis tuo, ką jame matai.“

Moterys TV žiūrovams atskleis jautrias, jausmingas savo gyvenimo istorijas. Nuo gimimo plaštakų neturinti gražuolė manekenė, pasiryžusi tekėti už savo gyvenimo meilės; išsiskyrusi, vaikelio netektį išgyvenusi, dabar net keturių vaikų mama, pasiruošusi prie altoriaus žengti antrą kartą – žiūrovų laukia kino scenarijų vertos istorijos!

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Projekte 12 ištekėti besiruošiančių moterų varžysis dėl šanso laimėti išvaizdos pokyčius ir net pačią vestuvių šventę – tokią, kokia buvo suruošta projekto pristatyme.

„Misijas: vestuvės“ vedėja bei prodiuserė – Vaida Skaisgirė. „Noriu padėkoti visoms dvylikai projekto dalyvių – nuostabioms moterims, nebijojusioms atverti savo širdis visai Lietuvai. Tvirtai tikiu, kad jų istorijos įkvėps ne vieną, viskuo nusivylusiems padės iš naujo patikėti šviesiu rytojumi. Taip pat dėkoju visiems projekto partneriams už pasitikėjimą, išties didelė garbė dirbti su tokiais profesionalais. Kartu kardinaliai pakeisime ne vienos moters gyvenimą“, – džiaugėsi V. Skaisgirė.

Naujo formato šou bus pradėtas rodyti šeštadienį, sausio 20 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai