Pristatytas Karlo Lagerfeldo filmas apie Coco Chanel, kuriame legendinę dizainerę įkūnija Keira Knightley

Keira Knightley Karlo Lagerfeldo filme „Once Upon A Time“ / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-09 17:30
„Chanel“ dizaineris Karlas Lagerfeldas trečiadienį pristatė savo kurtą trumpametražį filmą apie mados namų „Chanel“ įkūrėjos Coco Chanel karjeros pradžią. Dizainerę filme vaidina Karlo Lagerfeldo numylėtinė britų aktorė Keira Knightley.
Kadras iš „YouTube“
Kadras iš „YouTube“

Mados genijumi tituluojamas Karlas Lagerfeldas savo pirmtakę nutarė pagerbti pirmosios „Chanel“ parduotuvės atidarymo šimtmečio proga. 18 minučių trukmės nespalvotą filmą dizaineris pavadino „Once Upon A Time“.

Jauną Coco Chanel patikėta įkūnyti Karlo mūzai aktorei Keirai Knightley – ji taip pat yra ir reklaminis „Chanel“ kvepalų „Coco Mademoiselle“ veidas.

Filme rodoma pirmoji „Chanel“ parduotuvės atidarymo diena, veiksmas vyksta 1913-aisiais. Filme taip pat vaidina manekenės Tallulah Harlech, Lindsey Wixson, prancūzų aktorė Clotilde Hesme. Vaidmenis filme dizaineris rado ir savo numylėtiniams modeliams Baptiste'ui Giabiconi bei Bradui Kroenigui ir jo sūnui Hudsonui.

Gatve einančios dvi draugės pamato naują parduotuvę – smalsumo vedinos jos prieina prie vitrinos. Besijuokdamos merginos pasišaipo iš vitrinoje eksponuojamų skrybėlių ir viena jų klausia: kas ta Gabrielle Chanel? Draugė jai atsako: neįsivaizduoju, bet ji neturi jokio skonio... Taip prasideda Karlo Lagerfeldo filmas apie legendinę dizainerę, kuriai nėra lygių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai