Pristatyta naujausia Viktorijos Jakučinskaitė suknelių kolekcija – modeliais tapo garsios moterys

„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas/ Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-06 10:25
Ketvirtadienio vakarą ant vieno iš Vilniaus viešbučio stogų buvo pristatyta naujausia mados namų „Tiulio fėja“ kolekcija. Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pateikė staigmeną – parodė visai kitokią kūrybos pusę.

Miesto bohemos stilius

Svarbiausioms gyvenimo progoms skirtoje suknelių kolekcijoje dominavo miesto bohemos stilius. Šį kartą aukštakulniai liko užmarštyje – juos pakeitė kerzinė arba kaubojiška avalynė, dominavo liemenį pabrėžiantys diržai, paslaptingumo suteikė skrybėlės. Šiam žingsniui V. Jakučinskaitę įkvėpė gera bičiulė A. Jagelavičiūtė, paskatinusi atskleisti kitą savo pusę. Kviestiniai svečiai išvydo penkiolika per metus sukurtų suknelių. Kuriant kolekciją dizainerei padėjo stilistė Agnė Ražinskienė. Ji atliko svarbų darbą – stilizavo visą kolekciją ir palaikė kūrėją morališkai, skatino judėti į priekį.

„Mano užduotis buvo parodyti visai kitokią „Tiulio fėją“. Reikėjo nugalėti save, todėl buvo ir kančių, ir minčių apie tai, kad gal pats metas pamiršti šį darbą. Nustojau valgyti, miegoti – labai jaudinausi. Džiaugiuosi, kad pavyko sukaupti visas jėgas ir padaryti tai, ką buvau suplanavusi. Įpusėjus darbams ir išvydus rezultatą, ėmiau savimi didžiuotis. Anksčiau dominavusi romantika buvo pamiršta. Nėrinius ir gėles pakeitė lygūs, standūs audiniai, grubios faktūros. Fėja tapo ryžtinga šiuolaikine moterimi, kuriai nebaisu su suknele lėkti motociklu, o nuo jo nulipus – įžengti į puotą“, – apie savo kolekciją pasakojo V. Jakučinskaitė.

„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas/ Vido Černiausko nuotr.
„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas/ Vido Černiausko nuotr.

Tarp modeliu – ir garsūs veidai

Vakaro metu podiumu žengė agentūros „Baltic Models Management“ manekenės ir žinomos Lietuvos moterys. Modelių grožiu pasirūpino makiažo studijos „Carolina make-up studio“ meistrės. Madas demonstravo socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir TV laidų vedėja, prodiuserė Vaida Skaisgirė.

„Man arčiausiai širdies – šiuolaikiškas moteriškumas. Šios garsios moterys drąsiai eksperimentuoja savo stiliumi ir puikiai atspinti mano naujausios kolekcijos idėją“, – kalbėjo V. Jakučinskaitė.

K. Meschino: dizainerė išklauso norus

Po renginio kalbinta K. Meschino pasakojo, kad su V. Jakučinskaitės sukurta suknele ji jautėsi labai gerai. Įžymybė negailėjo komplimentų ir kitoms kolekcijos suknelėms gyrė modelius. Žinoma mergina džiaugėsi, kad dizainerė išklauso jos norus, todėl podiumu ji žengė pasitikėdama savimi.

 

„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas/ Vido Černiausko nuotr.
„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas/ Vido Černiausko nuotr.

„Viktorijai pavyko atrasti suknelės modelį, kuris paryškina mano figūros privalumus. Turi būti aptemptas liemuo, man patinka iškirptės. Tada jau galima keisti medžiagas, suknelės ilgius”, – sakė K. Meschino.

V. Skaisgirei – drąsi suknelė

„Šį vakarą jaučiuosi nuostabiai. Su Viktorijos kurtais drabužiais kiekviena moteris gali pasijusti labai moteriška, žavia, traukiančia dėmesį“, – po pristatymo kalbėjo V. Skaisgirė. Žinoma moteris negailėjo komplimentų dizainerei, gyrė ne tik jos kūrybą, bet ir asmenybę. „Viktorija – labai moteriška, gracinga, elegantiška ir rafinuota. Tą galima matyti žvelgiant į jos sukneles. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių kūrėjų“, – kalbėjo V. Skaisgirė.

„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas/ Vido Černiausko nuotr.
„Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymas/ Vido Černiausko nuotr.

Vakaro metu ji pristatė drąsų įvaizdį, pabrėžiantį krūtinę ir apnuoginantį kojas. „Ši suknelė tiktų muzikos apdovanojimams M.A.M.A. Ji sukurta raudonam kilimui. Nesu dievobaiminga, svarbiausia yra jausti, koks drabužis kokiai progai tinka“, – sakė V. Skaisgirė.

Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai