Pristatyta „Louis Vuitton“ kolekcija, dėl jos po apiplėšimo pirmąkart į Paryžių atvyko Kim Kardashian

„Louis Vuitton“ vyrų kolekcijos (2019 m. pavasaris/vasara) svečiai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-22 22:16
Paryžiuje šiomis dienomis vyksta vyrų mados savaitė – demonstruojamos 2019 m. pavasariui ir vasarai skirtos drabužių kolekcijos.

„Louis Vuitton“ mados namai, kaip visada, sulaukia daugiau garsenybių dėmesio. Šį kartą įdomu ir tai, kad pirmą kolekciją šiems mados namams kūrė naujas kūrybos direktorius Virgil Ablo (38).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kolekcijai pranašaujama didelė sėkmė, manoma, kad ji net taps kultine. Virgil Ablo jau įvardijama kaip mados pasaulio legenda, jis laikomas superinfluenceriu. Turi sukūręs savo prekės ženklą Off-Whitе. Jis bendradarbiauja su „Nike“, IKEA, „Moncler“, „Jimmy Choo“. Mados kūrėjas – daugiplanė asmenybė: japonų menininkas Takashi Murakami su juo įgyvendino kūrybinius sumanymus Londono Gagosian galerijoje, Virgil Ablo vardas siejamas ir su instaliacijų paroda Tokijo galerijoje Kaikai Kiki.

Virgil Ablo – iš tų kūrėjų, manančių, kad stilius neturi būti „mielas“, vyras mėgsta garsiai klausytis muzikos, jo mėgstamiausia spalva – pilka su rudos prieskoniu.

Kolekcijos svečiai – pirmo ryškumo žvaigždės, tarp kurių reperis Kanye Westas, su kuriuo dizaineris mokėsi ir kartu dirbo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tarp kitko, reperio žmona realybės šou žvaigždė Kim Kardashian pirmą kartą į Paryžių atskrido po to, kai 2016 m. ji buvo apiplėšta viešbučio kambaryje – žvaigždė ilgai po to negalėjo atsigauti.

„Louis Vuitton“ kolekcijos nuotraukas galite pamatyti čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai