Pristatyta antroji Goshos Rubchinskiy ir „Burberry“ kolekcija

Kolekcija / "Burberry" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 10:54
Gosha Rubchinskiy atskleidė antrojo kūrybinio bendradarbiavimo su „Burberry“ rezultatus – ši kolekcija pristatyta jo 2018 m. rudens / žiemos šou Jekaterinburgo Jelcino muziejuje metu.

Ši trylikos modelių kolekcija, sukurta bendradarbiaujant su rusų dizaineriu, atiduoda duoklę ikoniniams „Burberry“ modeliams ir langelių motyvui, kartu pristatant šio sezono šalikus ir avalynę. Tarp naujų viršutinių drabužių galima atrasti rekonstruotą medvilnės-gabardino lietpaltį, jungiantį lietpalčio ir klasikinių vairuotojų paltų įkvėpto dizaino detales, taip pat – padidinto dydžio paltus iš vilnos mišinio, juos papildo languoti flaneliniai marškiniai ir apvalios gatvės stiliaus kepurės.

„Tolesnis bendradarbiavimas su Gosha nekėlė klausimų nei mums, nei jam – pastaraisiais metais taip mėgavomės bendru kūrybiniu procesu, jog pajutome, kad yra dar daug dalykų, kuriuos kartu galima nuveikti. Gosha yra ne tik neįtikėtinai talentingas dizaineris, jis taip pat pasižymi unikaliu jautrumu ir suvokimu, kas svarbiausia yra čia ir dabar. Šiuos sugebėjimus jis sėkmingai pritaiko bet kurioje savo veikloje – nuo kolekcijų iki fotografijų, modelių parinkimo ir stiliaus savo pristatymuose. Šitaip artimai su juo bendradarbauti buvo didelis džiaugsmas ir privilegija, visi esame labai sujaudinti regėdami, kaip naujausias mūsų projektas materializuojasi ant podiumo ir net už jo ribų“, – teigė Christopheris Bailey.

„Mudu su Christopheriu puikiai suprantame vienas kito veiklą. Po stipraus 2018 m. pavasario / vasaros kolekcijos pristatymo ir mano dalyvavimo „Burberry“ šou rugsėjį („Here We Are“ leidinyje ir parodoje), mes norėjome pastūmėti kūrybinį bendradarbavimą į naują lygmenį. Man svarbu, jog „Burberry“ yra naujosios mano kolekcijos dalis, nes tai vienas iš pirmųjų ikoninių vakarietiškų prekės ženklų, kurie atsigręžė į Rusiją po sovietų sistemos griuvimo. Šis ženklas buvo toks populiarus dešimtajame dešimtmetyje, jog net nuotraukose, iškabintose kolekcijos pristatymo vieta tapusiame Jelcino muziejuje, Borisas Jelcinas matomas dėvintis „Burberry“ šaliką“, – kalbėjo Gosha Rubchinskiy.

2018 m. rudens / žiemos kolekcija prekybos taškuose atsiras šių metų birželį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai