Pristatome naujieną! Tinklalaidė „TAS jaunimas“ – eteris ryškiam ir talentingam Lietuvos jaunimui

Tinklalaidė „Tas jaunimas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-13 09:38
Žmonės.lt pristato naujieną – gegužės 18 d. portale startuoja tinklalaidė „TAS jaunimas“. Tinklalaidės sumanytoja žurnalistė Beatričė Staniūnaitė kartu su talentingais ir ryškiais pašnekovais jau visai netrukus pasileis į nuotaikingus ir atvirus pokalbius, kurių metu Lietuvos jaunimas atsiskleis gražiausiomis spalvomis.

Tinklalaidė „TAS jaunimas“ – tai vieta, kurioje eteris suteikiamas jaunam žmogui. Susipažinsite su įspūdingais darbais ir pasiekimais pasižyminčiu Lietuvos jaunimu, kuris neretai lieka nepastebėtas ir neišgirstas.

„Kodėl „TAS jaunimas“? Tikriausiai visi esame girdėję su neigiama potekste skambantį posakį „Jau tas jaunimas šiais laikais...“. Manau, kad šiandien jis turėtų skambėti su šypsena veide! Jauni žmonės Lietuvoje, kaip niekada anksčiau, turi daug galimybių, yra smalsūs, išnaudoja savo laisvę tinkamai ir pasiekia išties daug. Todėl tinklalaidėje noriu suteikti eterį jaunam balsui, parodyti su kokiais sunkumais ir džiaugsmais susiduriame, bei tuo pačiu  atskleisti, koks talentingas, gabus ir kūrybingas yra tas Lietuvos jaunimas“, – sako 23-ejų tinklalaidės sumanytoja Žmonės.lt žurnalistė Beatričė Staniūnaitė.

Beatričė Staniūnaitė / Mariaus Linausko nuotr.
Beatričė Staniūnaitė / Mariaus Linausko nuotr.

Tinklalaidės metu bus atskleisti jaunieji savo sričių profesionalai – nuo astrobiofiziko, kosmoso mylėtojo iki tarptautinio pripažinimo sulaukusio jaunojo didžėjaus.

„Pašnekovai ir jų istorijos – neįtikėtinos. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad su jaunatviška energija gali pasiekti viską, vis dėlto neretai jaunam žmogui yra uždaromos durys, tenka susidurti su klaidingu požiūriu. Tinklalaidėje išgirsite, ką tenka pereiti, kai skaičiai pase kelia nepasitikėjimą tavo idėjomis ar pačiu tavimi“, – teigia Beatričė, kuri su pašnekovais kalbės ne tik apie pripažinimą, bet ir apie nusivylimus.

Gegužės 18 d. startuojanti tinklalaidė pasirodys kiekvieną antradienį. Jos metu išvysite jaunąjį mokslininką Aivarą, kuris pasidalins savo patirtmi NASA, susipažinsite su jauniausia Lietuvos miesto tarybos nare Egle bei jos seserimi - daugkartine lengvosios atletikos čempione Ieva. Sužinosite, kas slepiasi po žinomu didžėjaus Lucky Luke sceniniu vardu, pamatysite dvynukes šokėjas Emą ir Neilą, taip pat jaunąjį reperį Dovą, geriau žinomą kaip Lil Skar bei kitus ryškius ir talentingus jaunuolius.

„TAS jaunimas“ – antradieniais visose tinklalaidžių platformose ir portale Žmonės.lt

Naujausi straipsniai