Pristatomajame „Eurovizijos“ koncerte Amsterdame Donatą Montvydą gerbėjai pasitiko klyksmais

Donatas Montvydas pasirodė pristatomajame „Eurovizijos“ koncerte Amsterdame / eurovision.tv nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2012-04-23 13:16
Šeštadienį Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas pasirodė Nyderlandų sostinėje Amsterdame vykusiame pristatomajame „Eurovizijos“ koncerte, kur sugužėjusiems konkurso gerbėjams atliko kūrinį „Love Is Blind“.

Viso šiame koncerte pasirodė dar 23-jų šalių atstovai – į sceną lipo ir savo eurovizines dainas gerbėjams atliko Ispanijos, Prancūzijos, Airijos, Ukrainos, Latvijos, Belgijos, San Marino, Gruzijos, Albanijos, Suomijos, Austrijos, Šveicarijos, Vengrijos, Slovėnijos, Kipro, Bulgarijos, Turkijos, Makedonijos, Rumunijos, Graikijos, Azerbaidžano, Maltos ir Danijos dainininkai.

Iš Amsterdamo į Vilnių tik rytoj, antradienį, grįšiantis D.Montvydas džiaugiasi, kad jo pasirodymas koncerte praėjo puikiai. „Viskas praėjo labai gerai. Pasirodėme koncerto gale, sulaukėme nemažai palaikymo. Nežinau, ar tokie žmonės į koncertą susirinko, ar tiesiog tas renginys Amsterdame ilgainiui taip išpopuliarėjo, kad publika dalyvius palaikė labai įnirtingai ir šiltai pasitiko – dainuojant atlikėjams jie klykė, šaukė… Mus irgi taip pat pasitiko“, - telefonu 15min.lt iš Amsterdamo pasakojo D.Montvydas.

Vis dėl to kone pusės savo varžovų „Eurovizijos“ konkurse pasirodymus gyvai stebėjęs D.Montvydas Amsterdame konkurentų sau neieškojo. „Neturiu ko bijoti, o ir nėra reikalo. Jau nieko nepakeisi – nei dainos, nei atlikėjo, nei pasirodymo. Manau, kad mano varžovai yra profesionalai, tačiau viską nulems žiūrovų skonio reikalas, todėl konkurentų sau nesirinkau“, - svarstė Lietuvos atstovas.

Tiesa, artimiau su konkurso dalyviais D.Montvydui susipažinti neteko. „Visi čia atvažiavo su savais interesais – parodyti save ir tiek. Pasisveikinau su dalyviais, su keliais persimetėm po pora žodžių, tačiau į draugus ten niekas nesiperša“, - atviravo jis.

Nors Amsterdame dainininkas vieši vos kelias dienas, D.Montvydui pavyko rasti laiko ir pailsėti. „Laisvu laiku vaikščiojome po miestą, grožėjomės Amsterdamu. Žinoma, atostogomis tokios kelionės nepavadinsi – atvažiavome ne poilsiauti, nors šiek tiek laiko radome ir tam. Iki atostogų toli – atsipalaiduoti trukdė didelė žmonių koncentracija, darbų sąrašas“, - pasakojo atlikėjas.

15min.lt

Naujausi straipsniai