Prisižaidė: „Sostų karų“ žvaigždė Kitas Haringtonas Niujorko bare sukėlė konfliktą – buvo išvarytas

Kitas Haringtonas ir Rose Leslie seriale "Sostų karai" / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-08 16:33
Kultiniame seriale jo herojus nužudomas, prikeliamas ir patiria daugybę kitokių negandų. Panašu, kad britų aktoriaus Kito Haringtono (31) gyvenime yra jo herojaus iš serialo Džono Snou realijų.

Leidinys TMZ pranešė, kad prieš keletą dienų Kitas Haringtonas viename Niujorko bare šlaistėsi neblaivus ir agresyviai elgėsi. Vaizdo medžiaga, kuria, skirtingai nei „Sostų karai“, labai nepasididžiuosi, matyti, kaip garsus aktorius kabinėjasi prie lankytojų ir bando įsikišti į besimėgaujančių biliardu žaidimą. Kitas Haringtonas lindo prie žaidėjų, beldė į stalą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Galima būtų pajuokauti, kad aktorius taip įsijautė į drąsiojo Džono Snou vaidmenį, jog visai nesibaimino aukštesnių ir galbūt fiziškai pajėgesnių už jį baro darbuotojų bei lankytojų. Tuos, kurie bandė jį raminti, Kitas atstumdavo.

Baro administracija paprašė Kito Haringtono išeiti. Kuriam laikui jis dingo, tačiau grįžo – tada garsenybę jau išvarė apsaugos darbuotojai.

Jis mėgsta išsišokti. 2017 m. spalį aktorius nevykusiai bandė papokštauti ir išgąsdino savo kolegę bei sužadėtinę Rose Leslie (30) į šaldytuvą įdėdamas nupjautos galvos muliažą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Visa serialo komanda prisimena, kaip jis nukniaukė prodiuserių Davido Benioffo bei Danielio Weisso telefonus ir siuntinėjo šlykščias, bet labai linksmas žinutes kolegai Alfie Allenui. O iš garsiųjų protėvių (britų aktoriaus šeimos genealoginis medis siekia XVI amžių!) labiausiai didžiuojasi Elžbietos I dvariškiu Johnu Haringtonu, 1596-aisiais išradusiu unitazą.

„Sostų karai“ Kitą Haringtoną pavertė žvaigžde, o puiki išvaizda – merginų ir moterų numylėtiniu. Kitas sako, kad „Sostų karai“ buvo geriausia, kas jam galėjo nutikti. Tačiau 2009 metais, pradėjęs filmuotis, jis buvo dvidešimt trejų. Šiandien – virš trisdešimties, lyg ir norėtų atitolti nuo garsiojo personažo, bet svarsto, kad galbūt „žymiausias benkartas Vesterose“ – tas vaidmuo, kurį jam buvo lemta atlikti.

Paskui Haringtonas norėtų, kad publika kurį laiką jį pamirštų: pastarųjų metų gyvenimo tempas – toks beprotiškas, kad aktorius svajoja, jog jis šiek tiek sulėtėtų. Juk jis dar – ir „Infiniti“ automobilių bei „Dolce & Gabbana“ kvepalų „The One“ reklamos veidas. Ir prodiuseris bei kompanijos savininkas.

Kitas Haringtonas laikomas vienu iš brangiausių televizijos aktorių. 2015 metais, penktojo sezono pabaigoje, Džono Snou mirtį stebėjo aštuoni milijonai žiūrovų. Šeštąjį sezoną, kai personažas grįžo į gyvenimą, jų buvo jau triskart daugiau. Yra žiūrovų, yra pelno ir sėkmės. O „Sostų karų“ sėkmė ir pelnas – fenomenalūs. Serialas žiūrimas visur, kur tik neuždraustos amerikietiškos programos, joks nedokumentinis šou nėra pelnęs tiek „Emmy“... Ir – dar vienas abejotinas, bet žiūrovų meilę patvirtinantis titulas: „Sostų karai“ – labiausiai pirataujamas filmas pasaulyje. Nelegalios peržiūros pelno tiesiogiai neprideda, bet populiarumo – dar ir kaip.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai