Prisistatė dar 13 „Eurovizijos“ atrankos dalyvių, tarp jų – Vidas Bareikis ir Vilija Matačiūnaitė

Vidas Bareikis ir Ieva Zasimauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio vakarą LRT televizijoje vyko trečiosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas. Šįkart savo pasirodymus eurovizinėje scenoje pristatė dar 13 dalyvių, kurių gretose – ir garsūs dainininkai. Televizijos žiūrovai šiuos pasirodymus išvys šeštadienį, laidos transliacijos metu.

Antradienio vakarą vyko trečiosios„Eurovizijos“ atrankos filmavimas, kurio metu į sceną žengė dar 13 dėl teisės atstovauti Lietuvai besikaunančių dainininkų.

Šįkart ginklus surėmė Vilija Matačiūnaitė, Gytis Ivanauskas, Vidas Bareikis ir Ieva Zasimauskaitė, HIT, Milda Martinkėnaitė ir Saulenė Chlevickaitė, „Fusedmarc“, „Strėlės“, Erika Astrauskaitė, Greta Zazza, Dovydas Petrošius, Virgis Valuntonis, Gražvydas, Marius Petrauskas.

Filmavimo metu šiuos dainininkus vertino komisijos nariai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Darius Užkuraitis, Sigutė Stonytė ir Ramūnas Zilnys.

Po visų pasirodymų dalyvius komisijos nariai įvertino ir išrikiavo taip:

1. Greta Zazza
2. „Fusedmarc“
3. Gytis Ivanauskas
4. Vidas Bareikis ir Ieva Zasimauskaitė
5-6. Gražvydas ir „Strėlės“
7. Milda Martinkėnaitė ir Saulenė Chlevickaitė.
8. Vilija Matačiūnaitė
9-11. Erika Astrauskaitė, HIT, Marius Petrauskas
12-13. Dovydas Petrošius ir Virgis Valuntonis

Trečiosios eurovizinės laidos transliaciją televizijos žiūrovai pamatys šeštadienio vakarą, tada galės balsuoti už savo favoritus. Šeštadienį žiūrovų balsai bus susumuoti su komisijos balais, ir konkursą vėl paliks dar šeši dainininkai.

Trečiojoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje – 13 pasirodymų (99 nuotr.)
+93

Skaitykite daugiau