Prisistatė dar 13 „Eurovizijos“ atrankos dalyvių: ką palaikote?

Grupė „Variete“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-10 19:51
Antradienio vakarą LRT televizijoje vyko antrosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas. Šįkart savo pasirodymus eurovizinėje scenoje pristatė dar 13 dalyvių, kurių gretose – ir garsūs dainininkai.

15min jau rašė, kad didžioji eurovizinė kova LRT eteryje prasidėjo šeštadienio vakarą.

Tada televizijos žiūrovai pamatė pirmąjį dalyvių dvyliktuką, šešiems dainininkams iškart pasakė „ate“ – nesurinkę pakankamai balsų, su konkursu jau atsisveikino Tadas Rimgaila ir Samanta Tina, Augustė Vedrickaitė, Audrius Petrauskas, Dagna, „Justin 3“, ir Rūta Andruškevičiūtė.

Antradienio vakarą vyko antrosios „Eurovizijos“ atrankos filmavimas, kurio metu į sceną žengė dar 13 dėl teisės atstovauti Lietuvai besikaunančių dainininkų.

Šįkart ginklus surėmė Mia, Ieva Zasimauskaitė, Gabrielius Vagelis, Gabrielė Vilkickytė, Monee, Valdas Lacko, Kotryna Juodzevičiūtė, Rugilė Daujotaitė, Deividas Žygas, Rasa Kaušiūtė, Lawreigna, E.G.O, „Varjete“.

Filmavimo metu šiuos dainininkus vertino komisijos nariai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Darius Užkuraitis, Kazimieras Šiaulys ir Ramūnas Zilnys.

Po visų pasirodymų dalyvius komisijos nariai įvertino ir išrikiavo taip:

1. Mia
2. Ieva Zasimauskaitė
3. Gabrielius Vagelis
4. Kotryna Juodzevičiūtė
5. Valdas Lacko
6-7. Rasa Kaušiūtė ir E.G.O.
8. Gabrielė Vilkickytė
9. Monee
10. Rugilė Daujotaitė
11. Lawreigna
12. Variete
13.Deivydas Žygas

Antrosios eurovizinės laidos transliaciją televizijos žiūrovai pamatys šeštadienio vakarą, tada galės balsuoti už savo favoritus. Šeštadienį žiūrovų balsai bus susumuoti su komisijos balais, ir konkursą vėl paliks dar šeši dainininkai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai