Prisidėsiantiems prie kilnaus tikslo – galimybė pavakarieniauti su Rodu Stewartu ir Penny Lancaster

Rodas Stewartas ir Penny Lancaster/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-11 21:29
Rodas Stewartas ir Penny Lancaster rengia prašmatnų vakarą tiems, kurie nori paremti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.

Pora sukvietė 180 svečių į labdaros renginį, skirtą padėti vėžiu sergantiems paaugliams. Renginio metu tikimasi suaukoti virš 1 milijono svarų.

Vakarienės maisto ir gėrimų meniu sudarė patys renginio sumanytojai, o Rodas Stewartas dar ir atliks kelis savo kūrinius ant scenos.

Modelis ir fotografė Penny Lancaster su Rodu Stewartu turi du sūnus – vienam yra aštuoneri, kitam – trylika. „Kadangi mūsų vienas sūnus neseniai žengė į paauglystės etapą, jam jau irgi laikas apsilankyti keliuose vakarėliuose, skirtuose kilniems tikslams. Nepamirškime, kaip sunku yra surasti savo kelią, būnant paaugliu, o kai kuriems yra dar sunkiau, ypač tiems, kurie suserga vėžiu paauglystėje“, – teigė modelis.

Šventės metu vyks ir aukcionas, kuriame bus galima laimėti tokius prizus, kaip susitikimas su juvelyrikos firmos Swarovski vadovais ar vakarienė su Rodu ir Penny „The Ritz“, taip pat –  penkių naktų nakvynę Italijos pilyje.

Lapkričio 22-ąją vyksiančio renginio sumanytojas – marketingo ekspertas Markas Aldridge‘as, kuris tikisi, jog šį kilnų renginį pavyks paversti gražia tradicija, nes kasdien net septyni 13 – 24 metų jaunuoliai suserga vėžiu.

„Teenage Cancer Trust“ organizacija padeda jauniems žmonėms bei jų artimiesiems susidoroti su sunkia diagnoze ir gydymo procesu, tačiau ši organizacija negalėtų funkcionuoti, jei nebūtų rėmėjų.

Naujausi straipsniai