Princui George'ui sukako 8-eri: naujoje gimtadienio nuotraukoje – jautri žinutė

Princas George'as ir jo tėvai Kembridžo hercogai / Scanpix ir Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-22 08:08
Kembridžo hercogų vyriausiajai atžalai – princui George‘ui – liepos 22-ąją sukako aštuoneri! Šia gražia proga pora savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo nauja berniuko nuotrauka.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, princo George‘o gimimo dieną Kembridžo hercogai Catherine Middleton ir princas Williamas pasidalino nauja savo atžalos nuotrauka.

„Sukako aštuoneri!“, – toks prierašas lydi naują gimtadienio kaltininko nuotrauką, kurią tradiciškai, kaip ir kasmet, padarė pati hercogienė Catherine, mėgstanti fotografuoti savo vaikus.

Šįkart George‘as užfiksuotas plačiai besišypsantis, sėdintis ant visureigio „Land Rover Defender“ – taip pagerbiant balandžio mėnesį anapilin iškeliavusio princo Philipo, berniuko prosenelio, atminimą.

„Land Rover Defender“ laikomas Edinburgo hercogo įvaizdžio dalimi, mat Philipas reguliariai vairavo tokį automobilį. Net karstas su Philipo palaikais laidotuvių dieną buvo vežamas šios markės automobiliu.

Princas George'as / Instagram nuotr.
Princas George'as / Instagram nuotr.

Abejonės dėl nuotraukų viešinimo

Likus kelioms dienoms iki princo gimtadienio, britų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad princas Williamas ir Kate Middleton svarsto šiais metais neviešinti princo George'o nuotraukos jo gimimo dienos proga.   

Buvo teigta, kad karališkosios šeimos biografė Angela Levin porai pasiūlė šiemet tokios tradicijos netęsti, nes paskutinis princo George'o pasirodymas viešumoje sulaukė pašaipų socialiniuose tinkluose.

Tąkart internautams užkliuvo Europos futbolo čempionato varžybas kartu su tėvais stadione stebėjusio princo George'o stilius. Berniukas su italais besivaržančius Anglijos rinktinės futbolininkus palaikė vilkėdamas kostiumą, o ne sportinius marškinėlius. Internautai juokėsi, kad berniuko apranga – netinkama stebėti sporto varžybas.

Princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine ir sūnumi George'u atvyko palaikyti Anglijos rinktinės / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine ir sūnumi George'u atvyko palaikyti Anglijos rinktinės / „Scanpix“ nuotr.

A.Levin Didžiosios Britanijos žurnalistams teigė, kad pašaipios replikos apie septynmečio sūnaus stilių įskaudino Kembridžo hercogus. 

„Jie svarsto šiemet nesidalyti fotografijomis, nes juos labai nuliūdino žmonių, kalbančių apie septynmetį berniuką, grubumas. Tačiau galbūt jie dar sugebės į tai nekreipti dėmesio“, – tada svarstė A.Levin.

Karališkosios šeimos biografė teigė, kad oficialus princo George'o stilius futbolo varžyboms pasirinktas ne atsitiktinai – tokiu būdu tėvai stengiasi berniuką nuo mažens supažindinti su protokolo reikalavimais. 

„Tai išmokti yra princo George'o pareiga“, – aiškino ji. 

Žmonės.lt primena, kad princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine pirmagimis pasaulį išvydo 2013-ųjų liepos 22-ąją Londono Šv. Marijos ligoninėje – toje pačioje, kur prieš tris dešimtmečius gimė ir berniuko tėtis.

Princas George'as yra trečias eilėje į Jungtinės Karalystės sostą – po savo senelio, princo Charleso, ir tėvo.

Naujausi straipsniai