Princui George'ui laiko žaidimams neliks – juos keis baleto ir golfo pamokos

Princas George'as
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-23 19:50
Princas George‘as, kaip ir kiti jo amžiaus vaikai, nuo rudens pradės lankyti mokyklą. Nuo rugsėjo penkiametis sosto įpėdinis eis į mokyklą pietvakarių Londone, kurios mokslo metai kainuoja daugiau ne 20 tūkstančių svarų per metus. George‘as ne tik susipažins su savo naujaisiais bendraklasiais ir mokytoja – jis taip pat krims istorijos, geografijos, pasaulio pažinimo bei algebros mokslų šaknis.

Pasak oficialios mokyklos internetinės svetainės, pradinukai tobulės rašymo, kalbėsenos bei matematikos kryptyse, kurių daugelis būsimų pirmokų pradėjo mokytis dar prieš pradedant pradinę mokyklą.

George‘o tėvams nuobodžiauti taip pat neteks, mat mokykla reikalauja iš mokinių kas vakarą klausytis garsiai skaitančių artimųjų bent 10 minučių, kad vėliau netektų „susikirsti“ savaitės pabaigoje, rašant diktantą.

Princas ir jo būsimi bendraklasiai jau turi prancūzų kalbos pradmenis, kuriuos mokykloje padės sutvirtinti specialiai tam paruošta mokytoja, kuri skaitys pasakas bei kartu su mokiniais dainuos prancūziškai. Taipogi plėsti prancūzų kalbos žodyną pradinukams padės ir aplinkoje esančių daiktų pavadinimai, kuriuos pamokų metu reikės sakyti tik prancūzų kalba.

Princui teks sužinoti ir apie krikščionybę – tikybos pamokose pirmaklasiai bus mokomi ne tik apie katalikybę, bet ir apie „kultūrinius skirtumus dabartinėje Britanijoje“.

George‘o ir jo bendraamžių kompiuterinis raštingumas taip pat bus smarkiai skatinamas – mokykloje yra įrengta speciali kompiuterių klasė su 22 kompiuteriais. Šių pamokų metu pradinukams bus dėstoma, kaip veikia „Microsoft Word“ programa.

Princas Williamas, Kembridžo kunigaikštienė Catherine, princas George'as ir princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas, Kembridžo kunigaikštienė Catherine, princas George'as ir princesė Charlotte / „Scanpix“ nuotr.

Neskaitant pagrindinių pamokų, mažojo princo ir jo mokyklos draugų lauks dramos, dailės bei baleto pamokos. Baleto pamokos yra privalomos visiems mokiniams pirmaisiais metais – jų metu gyvai akomponuos pianistas.

Kūno kultūros pamokų metu bus mokoma ne tik gimnastikos ir plaukimo, bet ir kitų sporto šakų.

Be pagrindinių pamokų, mokykloje veikia daugiau nei 20 skirtingų popamokinės veiklos „būrelių“, kurių metu mažajam George‘ui tikrai neteks lipdyti iš plastilino ar lankstyti laivelių – šis karališkasis mažylis lankys debatų klubą, papildomai mokysis italų kalbos, filosofijos. Be viso to, George‘as po pamokų stengsis suspėti pasimokyti ir fechtavimosi, golfo, dainų rašymo bei keramikos.

Naujausi straipsniai