Princo Williamo ir Kate Middleton vaikai su pusbroliu Archie susipažino tik prabėgus dviems mėnesiams po jo gimimo

Meghan Markle su sūnumi Archie ir princas Geoge'as su princese Charlotte
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-25 15:03
Princesė Charlotte ir princas George'as su naujagimiu savo pusbroliu, Meghan Markle ir princo Harry sūneliu Archie, susipažino tik prabėgus keliems mėnesiams po jo gimimo.

Pasak karališkosios šeimos korespondentės Emily Andrews, toks pusbrolių susitikimas buvo pakankamai keistas, nes princas Williamas su Kate Middleton ir princas Harry su Meghan Markle gyvena vieni šalia kitų. 

Kaip skelbia E. Andrews, vaikai pirmą kartą susitiko praeitą savaitę, polo žaidynėse. Abu vyrai, princas Harry ir princas Williamas, dalyvavo labdaringose polo varžybose. Kartu su jais atvyko ir žmonos su vaikais. 

„Tai buvo labai įdomios polo žaidynės, nes Charlotte ir George'as pirmą kartą susitiko su Archie. Išties ypatinga akimirka“, – sakė korespondentė ir pridūrė, kad K. Middleton su princu Williamu sūnėną yra lankę be vaikų.

Neseniai buvo pirmasis kartas, kai karališkoji šeima laiką leido neformalioje aplinkoje, kurioje nebuvo varžomi protokolų.

Kol Meghan Markle sūpavo mažąjį Archie, Kate kartu su trimis vaikais dūko pievoje.

Šios labdaringos polo varžybos jau tapo gražia tradicija. Praėjusią vasarą Kate su vaikais taip pat buvo atvykusi palaikyti vyro. 

Naujausi straipsniai