Princo Williamo ir Kate Middleton santuokai – 10 metų: naujos romantiškos poros nuotraukos

Princas Williamas ir Catherine Middleton per vestuves ir dabar, švenčiantys 10-ąsias vestuvių metines / Scanpix ir Chriso Floydo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Princas Williamas (38) ir Kembridžo hercogienė Catherine (39) mini dešimtąsias santuokos metines – šia ypatinga proga šeima pasidalijo naujais romantiškais jųdviejų kadrais.

Karališkoji pora savo vestuvių metinių proga pasidalijo dviem nematytomis nuotraukomis, kurias praėjusią savaitę Kensingtono rūmuose užfiksavo garsenybių fotografas Chrisas Floydas.

Naujausiose nuotraukose Williamas ir Kate užfiksuoti besišypsantys, susikibę už rankų ir prisiglaudę vienas prie kito.

Socialiniuose tinkluose paviešintos nuotraukos sulaukė tūkstančių komentarų ir sveikinimų sukakties proga.

Princas Williamas ir Kate Middleton susituokė Vestminsterio abatijoje 2011 metų balandžio 29-ąją.

Po dešimties metų dabar jie yra septynerių metų princo George'o, penkerių princesės Charlotte ir trejų metų princo Louiso tėvai.

Princo Williamo ir Kate Middleton vestuvės (21 nuotr.)
+15

Iš pradžių buvo tik draugai

Vestuvių metines mininti pora susipažino, kai abu būdami 20-mečiai studijavo Šv. Andriaus universitete Škotijoje. 

Tuo metu jaunuolių neslėgė visuomenės spaudimas ir perdėtas dėmesys, tad jie galėjo pasimėgauti ramiu, studentišku gyvenimu, pažinti bei pamilti vienas kitą. Neapsieita ir be klaidų, iš kurių jie pasimokė.

Kate Middleton, vyriausia vidurinės klasės verslininkų duktė iš nedidelio miestelio, su princu Williamu susipažino 2001-aisiais studijuodama Šv. Andriaus universitete.

Iš pradžių jiedu buvo tik draugai, tačiau ilgainiui draugystė ir abipusė simpatija peraugo į romantiškus santykius – neoficialiais duomenimis, pora jiedu tapo 2002-iaisiais.

Pirmą kartą Kate Middleton vardas plačiau nuskambėjo, kai ji ir dar du princo bendramoksliai apsigyveno kartu viename bute. Williamas ir Kate kartu su bendrais draugais dalyvavo tuose pačiuose semestrų užbaigimo vakarėliuose, mėgdavo valgyti picą (yra informacijos, kad ir sąskaitą jiedu dalydavosi perpus) ar žaisti tenisą.

Princas Williamas ir kembridžo hercogienė Catherine (18 nuotr.)
+12

Pirmoji žiniasklaidos susidomėjimo banga Kate užplūdo 2002-aisiais, kai ji dalyvavo viename universiteto madų šou, kur demonstravo perregimą suknelę.

Iki tol nebuvo žinoma, kad Kate yra naujoji Williamo mergina, tačiau ji vis dažniau būdavo pastebima princo draugijoje: 2002-ųjų gruodį Kate kartu su juo dalyvavo fazanų medžioklėje Sandringame, stebėjo futbolo varžybas, kuriose jis žaidė, o kitų metų pavasarį jie kartu atostogavo viename Šveicarijos kalnų kurorte – būtent ten jie pirmą kartą buvo užfiksuoti besibučiuojantys ir tada tapo aišku, kad jie – pora.

Tačiau kad jų santykiai iš tiesų rimti pradėta kalbėti tik 2006-aisiais, kai Kate ir jos tėvai Carole ir Michaelas Middletonai kartu su dviem geriausiais Williamo draugais, jo senele karaliene Elizabeth II ir tėvu princu Charlesu dalyvavo Williamo mokslų baigimo parade.

Vos po keturių mėnesių, 2007-ųjų balandį, pasklido daugelį nustebinusi žinia, kad Williamas ir Kate vis tik išsiskyrė. Prieš tai jiedu keletą kartų jau skyrėsi ir taikėsi, tačiau tąkart kalbėta, kad tai jau tikrai pabaiga. Dėl ko įvyko skyrybos? Oficialiai nebuvo skelbiama, tačiau dažniausiai priežastis, kalbant apie karališkosios šeimos narių asmeninį gyvenimą, būna tokia pati – nesugebėjimas susitaikyti su didžiuliu visuomenės bei žiniasklaidos dėmesiu ir spaudimu.

Tačiau meilė pasirodė stipresnė nei išbandymas dėmesiu ir milžiniška atsakomybe, tad neilgai trukus, vos po dviejų mėnesių, pora susitaikė. Ir po to karto nebebuvo jokių krizių – visos santykių pamokos, panašu, jau buvo išmoktos, ir visi kampai apšlifuoti.

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

2010-ųjų lapkritį paskelbta apie poros sužadėtuves – Williamas savo išrinktajai pasipiršo spalio mėnesį per kelionę Kenijoje, įteikdamas jai savo motinos, velionės princesės Dianos žiedą.

O tada, prabėgus pusmečiui, milijonai žmonių visame pasaulyje stebėjo tiesiogiai per televiziją transliuojamas jų vestuves – vyru ir žmona jiedu tapo 2011-ųjų balandžio 29-ąją.

Skaitykite daugiau